Výsledky reprezentantov KK Junior Prešov na 1. kole žiackej ligy v Košiciach:
Sofia Halecká – 1. miesto agility + 2. miesto kumite, Matej Krajňák – 1. miesto kumite + 2. miesto kata,
Oliver Leferovič – 1. miesto kumite + 2. miesto kumite vúkabu,
Júlia Vraňuchová – 1. miesto kumite + 3. miesto kumite vúkabu,
Teo Doležal – 1. miesto agility + 3.miesto kumite,
Michaela Bryndzová – 1. miesto kumite + 3. miesto kumite vúkabu,
Katka Kočišová – 1. miesto agility + 3. miesto kumite,
Peter Tvaruška – 1. miesto kata, Martin Čonka – 1. miesto kumite,
Dávid Hudáček – 1. miesto agility,
Alex Priščák – 1. miesto agility, Gregor Lehotský – 2. miesto kumite + 3. miesto kata, T
obias Havrilla – 2. miesto kumite,
Viktória Sabolová – 2. miesto kumite,
Ingrid Salaganičová – 2. miesto kumite,
Martin Székely – 2. miesto agility,
Sabina Babjarová – 2. miesto kumite,
Damiána Laciová – 2. miesto kata,
Marko Kašprišin – 2. miesto kumite,
Ivana Madziková – 2. miesto kumite,
Amália Anna Jaššová – 2. miesto kumite,
Arman Mirzojan – 2. miesto agility, Marek Novacký – 3. miesto agility,
Kristína Palková – 3. miesto kumite,
Denis Lukáč – 3. miesto kumite,
Patrik Šarocký – 3. miesto agility,
Tomáš Bujňák – 3. miesto kata,
Tomáš Kačmár – 3. miesto kumite,
Alexandra Šofraneková – 3. miesto kumite,
Maroš Dobál – 3. miesto agility,
Dominika Hošková – 3. miesto agility,
Jakub Jánošik – 3. miesto agility
Družstvá KK Junior – výsledky:
KK JUNIOR A – PORJANDA, KRAJŇÁK, LEHOTSKÝ : 1. miesto kata + 1. miesto kumite chlapci 8-9 r., KK JUNIOR B – DŽOBÁK,
JAKUBOV, LÁMY: 2. miesto kata chlapci 8-9 r., KK JUNIOR – SALAGINIČOVÁ, LACIOVÁ, VAĽKOVÁ: 3. miesto kumite dievč. 8-9
r., KK JUNIOR – KAŠPRIŠIN, ZAKAROVSKÝ, BUJŇÁK: 3. miesto kata chlap. 10-11 r., KK JUNIOR A – VRAŇUCHOVÁ,
BABJAROVÁ, ŠOFRANEKOVÁ: 2. miesto kata dievč. 10-11 r., KK JUNIOR – MARINICA, LEFEROVIČ, ČONKA: 2. miesto kata
chlap. 10-11 r.
Stará Ľubovňa Open 2016:
Výsledky reprezentantov KK Junior:Kumite: 1. miesto – Matej Krajňák, chlap. 8.-9. r., 1. miesto – Michaela Bryndzová, kad. 14-.15. r.,
3.miesto – Filip Vaľko, chlapci 8.-9. r., 3.miesto – Amália Anna Jaššová, dievč.,10.-11. r., 3. miesto – Gregor Lehotský, chlapci 8.-9. r.