Bardejovčania opäť vyhrali, Dukla i Prešovčania prehrali

(Autor: ilustračné – archív)
Sportnet|12. feb 2016 o 20:40

Prvá hokejová liga mala v piatok na programe druhé zápasy štvrťfinále play off. Hrá sa na tri víťazstvá.

VÝCHODNÉ SLOVENSKO. Kým prvé štvrťfinálové zápasy vo štvrtok vyšli všetkým trom východniarskym celkom, v piatok už všetci úspešní neboli.

Michalovčania v Liptovskom Mikuláši prehrali a domáci tak vyrovnali stav na zápasy na 1:1.

Bardejovčania síce vyhrali po predĺžení, ale aj to im stačilo na vedenie na zápasy 2:0

Prešovčania tentoraz v Detve prehrali, domov sa vracajú s jedným víťazstvom.

HC 07 Orin Detva - HC Prešov Penguins 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) - stav série 1:1

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Michalovce 8:3 (1:1, 3:0, 4:2) - stav série 1:1

Góly: 13., 45. a 60. Lištiak, 27. a 35. Lichanec, 38. a 49. Uram, 44. Sukeľ - 11. Klouda, 56. J. Faith, 58. Čížek

HC 46 Bardejov - HC Topoľčany 5:4 po predĺžení (0:3,: 2:0, 2:1 - 1:0) - stav série 2:0)

Góly: 21. a 62. Ščurko, 31. a 41. Baláž, 51. Mikolášek - 3. Perniš, 6. Káčer, 16. Paleček, 48. Nemček

Góly: 10. a 60. Srnka, 37. Balko - 2. Halás, 561 divákov

tasr, sita

Domov»Sportnet na východe»Bardejovčania opäť vyhrali, Dukla i Prešovčania prehrali