Radosť Prešovčanov po zápase. (Autor: Vladimír Salzer)
Michal Frank|27. okt 2016 o 13:22

Z Považskej Bystrice pricestovali s troma bodmi.

PREŠOV. Tento týždeň mali hokejisti HC Prešov Penguins relatívne pokojný.

V piatok, počas 17. kola prvej hokejovej ligy, majú voľný žreb. Jediný zápas odohrali v stredu v Považskej Bystrici.

Uspeli. Domáci sa síce ujali vedenia už v 5. minúte, ale to bolo z ich strany všetko.

Naopak, „tučniaci“ o šesť minút vyrovnali a potom ešte vsietili do brány súpera ďalších päť kúskov.

Odplatili sa tak za nedávnu domácu prehru.

HK 95 Považská Bystrica - HC Prešov Penguins 1:6 (1:3, 0:2, 0:1)

Góly: 5. Klíma (Jakúbek, Hriňa) – 11. Horvath (Pulščák, Lipovský), 16. Šimčák (Jokeľ), 18. Šišovský (Kokavec), 34. Kivader (Kokavec), 35. Šišovský (Prokop, Krčula), 59. Kokavec (Prokop, Hopkovič).Strely: 13:28 po 2. tretine. Vylúčenia: 3:3 na 2. min. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Diváci:

Považská Bystrica: Kompas – Hriňa, Koleda, Prášek, Palovič, Filo, Kleinedler, Hrehuš – L. Klíma, J. Zlocha ml., Jakúbek – M. Záborský, Toman, Dolinajec – Švantner, D. Trenčan, F. Hudec

Prešov: Gavalier – Krčula, Hopkovič, Valečko, D. Šterbák, Michalčin, Ondrej, Novický, Madový – Šišovský, Prokop, Kokavec – Jokeľ, Šimčák, Mikolášek – A. Lipovský, Pulščák, P. Horváth – Mikula, Kivader, Kamalov