Víťazom Rely Prešov sa stal Poliak Grzyb

(Autor: presov.sk)
SITA|15. apr 2018 o 11:04

Ovládol osem z deviatich rýchlostných skúšok.

PREŠOV. Poliak Grzegorz Grzyb triumfoval na 24. ročníku Rely Prešov, úvodnom podujatí tohtoročného šesťdielneho seriálu majstrovstiev Slovenska v tomto motoristickom odvetví.

Štvornásobný majster SR vyhral s náskokom 39,5 sekundy pred domácim Martinom Kočim, na treťom mieste skončil s mankom 1:03,4 min Poliak Mikolaj Marczyk.

Grzyb išiel za víťazstvom suverénne, ovládol osem z deviatich rýchlostných skúšok.

"Bola to pre mňa ťažká súťaž. Musel som bojovať nielen so súpermi, ale aj sám so sebou, pretože som trochu chorý. Išlo sa nám výborne, tím nám pripravil výborné auto," cituje Grzyba portál autosportfoto.sk.

Najbližšie sa uskutoční 25. - 26. mája Rely Tatry.