Tréner futbalistov Prešova Anton Mišovec.
Tréner futbalistov Prešova Anton Mišovec. (Autor: TASR)
Patrik Fotta|14. okt 2018 o 16:08

Mišovec: Vzhľadom na priebeh hry bola remíza spravodlivá.

PREŠOV. Futbalisti 1. FC Tatran Prešov si na ihrisku Petržalky dokázali vybojovať cenný bod po remíze 1:1.

Zverenci trénera Antona Mišovca aj napriek prvému inkasovanému gólu nezložili zbrane a v záverečných minútach vyrovnali.

Najbližšie sa prešovskí futbalisti predstavia na domácom trávniku (v Stropkove) v stretnutí s tabuľkovým susedom z Dubnice nad Váhom.

Vyrovnávali pred koncom

V súboji s Petržalkou išli domáci do vedenia v 29. minúte gólom Petráša, ktorý najskôr z pokutového kopu trafil brankára, no odrazená lopta sa k nemu vrátila a na druhý pokus sa už nemýlil.

Prešovčania po polčase pridali na obrátkach a vytvorili si viacero gólových príležitostí.

Skórovať sa im podarilo až v 85. minúte, keď sa presadil striedajúci Oliver Špilár.

Z následných šancí už gól nepadol a tak sa oba tímy rozišli po remíze 1:1.