Hádzanári Prešova sa s Ligou majstrov rozlúčili víťazstvom

Na snímke gól strieľa Martin Straňovský (Tatran Prešov), vľavo Jevgenij Semenov a vpravo brankár Vitalij Šitsko (Riihimäki Cocks). (Autor: TASR/Milan Kapusta)
TASR|30. nov 2019 o 19:55

Fínskeho súpera Riihimäki Cocks zdolali presvedčivo o jedenásť gólov.

Tatran Prešov - Riihimäki Cocks, 30.11.2019: fotogaléria

1.12.2019

PREŠOV. Hádzanári Tatrana Prešov sa víťazstvom nad fínskym tímom Riihimäki Cocks 30:19 rozlúčili s účinkovaním v Lige majstrov.

V poslednom desiatom zápase v C-skupine si pripísali tretie víťazstvo a so ziskom 7 bodov skončili na nepostupovej pozícii.

O šancu umiestniť sa na prvých dvoch priečkach skupiny znamenajúcich postup do ďalšej fázy prišli už dávnejšie.

Prešovčania si už v prvom polčase vypracovali mierny náskok, ktorý potom v druhom polčase zveľaďovali.

Rozdiel bol napokon až 11-gólový.

Tatran Prešov - Riihimäki Cocks 30:19 (15:11)

Zostava Tatrana: Cvitkovič, Čupryna - Rábek 1, Djerič 1, Lapajne 4, Rečičár, Muňoz 8, L. Urban 1, Hozman 2, Vučko, Straňovský 5, Fodorean 1, Michalka, Grzentič 4, Carapkin, Gatiné 3,

najviac gólov Cocks: Tamminen 8, Syrjälä 2.

Rozhodovali: Jerlecki, Labun (obaja Poľ.),

TH: 4/4 - 3/3, vylúčení: 5:5, ŽK: 1:3.

ďalší výsledok C-skupiny:

HC Eurofarm Rabotnik - CD Bidasoa Irun 25:23 (11:8)

Domov»Sportnet na východe»Hádzanári Prešova sa s Ligou majstrov rozlúčili víťazstvom