Zo zápasu Prešov - Trebišov.
Zo zápasu Prešov - Trebišov. (Autor: Viktor Zamborský)
Ján Jacoš|3. dec 2019 o 00:00

Na halovom turnaji nestratili ani bod.

PREŠOV. Pohár primátorky Prešova na 31. ročníku medzinárodného halového futbalového turnaja veteránov získal NK Kožino Zadar.

Starí páni Zadara nestratili na turnaji ani bod, všetky duely však vyhrali najtesnejším rozdielom.

Zadar na tomto obľúbenom turnaji dosiahol druhé víťazstvo, predtým triumfoval v roku 2017, v rokoch 2014 a 2018 bol tretí.

Talášek: Vek je len číslo

Zápolenia na podujatí, ktoré pripravilo združenie Internacional Tatran Prešov, mali zaujímavý a dramatický priebeh, jeho aktéri ukázali poriadnu dávku súťaživosti.

„Aj tento turnaj potvrdil, že vek je len číslo," podčiarkol bývalý hráč Tatrana a predseda združenia Internacional Tatran Prešov Jozef Talášek.

„Som presvedčený, že aj teraz, v tomto veku, sme svojím futbalovým umením dokázali pobaviť športových fanúšikov a boli tiež príkladom pre našich mladších nasledovníkov zápalom pre hru, nasadením. Ďakujem všetkým, ktorí nám pomohli a podporili nás."

Internacional Tatran Prešov hral v zostave: D. Dudáš - J. Bednár, J. Daňko, Mochňak, M. Jakubík, P. Šinglár, R. Lamač, A. Mišenčík, T. Pončák, Čičvák, J. Talášek, Ďurica.

Najlepším brankárom turnaja sa stal Dezider Siladi (Trebišov), najlepším hráčom Drago Verunica (NK Kožino Zadar). Najviac gólov: 3 - Fižiar, Olah (obaja Trebišov).

Konečné poradie: 1. NK Kožino Zadar 12 bodov, 2. Internacional Tatran Prešov 7, 3. MFK Sabinov 6, 4. Slavoj Trebišov 4, 5. PSS 0.