PREŠOV. Duely vyhral zhodne rozdielom devätnástich gólov. Vonku hrali Prešovčania na palubovke pred sezónou výrazne posilneného Hlohovca. Aj tam mužstvo trénera Rastislava Trtíka dokázalo uspieť, vyhralo o päť gólov.
V stredu do Dunaferru
V štvrtom kole slovenskej extralige nastúpi prešovský tím proti tradičnému rivalovi ostatných rokov z Považia. Stretnutie Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica sa začína v Tatran handball aréne (THA) dnes o 18. hodine. "Predkrmom" tohto hádzanárskeho súboja v THA bude od 14.45 hod. prvoligový zápas béčka zeleno-bielych s Trebišovom. V základnej časti maďarskej Budapest Bank Férfi Kézilabda Ligy je najbližšie na programe piate kolo. Tatran Prešov po výhrach nad Kecskemétom, Csurgó, Balatonfuredom a ostatnej domácej remíze s budapeštianskym Pler KC hrá v stredu od 18.hodiny v Dunaferri.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári