STROPKOV. Tento bod sa mal prerokovávať už na minulotýždňovom mimoriadnom zastupiteľstve, no primátor ho z rokovania stiahol. Založenie akciovej spoločnosti je súčasťou projektu mesta a Vranovskej nemocnice, n. o., na dokončenie nedostavanej budovy v areáli nemocnice. Ďalším akcionárom v akciovke by mal byť zriaďovateľ Vranovskej nemocnice, n. o., spoločnosť Vranovská investičná, s. r. o. Pomer obchodných podielov v akciovej spoločnosti by mal predstavovať 80 % investor a 20 % mesto.
O projekte bude informovať riaditeľ nemocnice vo Vranove Norbert Schellong a prednosta Mestského úradu v Stropkove Metod Burák.
Autor: čor
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári