BRATISLAVA/PREŠOV. Agentúru SITA o tom informovala prešovská policajná hovorkyňa Magdaléna Fečová.
Na 38-ročného Rudolfa Kunderta vydal Okresný súd v Poprade príkaz na dodanie do výkonu trestu. Kundert sa zdržiava na neznámom mieste, v mieste trvalého pobytu na ulici J. Grešáka v Bardejove sa nezdržiava. Kundert je 175 až 180 centimetrov vysoký, strednej postavy, má krátke svetlohnedé vlasy.
Zatykač pre podvod vydal Okresný súd v Košiciach na 52-ročného Jána Šangrika. Muž z ulice Pod papierňou 46 v Bardejove sa doma nezdržiava a miesto jeho pobytu je neznáme. Šangrik je 170 až 175 centimetrov vysoký, štíhlej postavy a má svetlohnedé vlasy.
Policajti hľadajú aj nezvestného 37-ročného Stanislava Bilého z Andrejovej v okrese Bardejov. Muž odišiel 7. júna 2007 do Anglicka za prácou, vrátiť sa mal nasledujúci rok v apríli. Zatiaľ však neprišiel a manželka sa neozval. Muž je 175 až 180 centimetrov vysoký strednej postavy, má oválnu tvár, čierne oči a čierne vlasy.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári