DRIENICA. V zimnom stredisku Drienica pri Sabinove bude v sobotu od 14. hodiny 11. ročník podujatia Snowboard Fest. Štvorhviezdičkový event zo série Ticket to Ride privíta špičku súťažiacich, ktorí zabojujú v disciplíne big air o prémiu vo výške desaťtisíc dolárov.
Príde Aljosa Krivec
Účasť na Snowboard Feste potvrdili viaceré mená známe v snoubordových kruhoch. Medzi nimi napríklad profesionálny freestylový jazdec Aljosa Krivec zo Slovinska, ktorý nedávno štartoval na najväčšej akcii sveta Air&Style v rakúskom Innsbrucku.
Aj enkláva zo Šandinávie
Príde aj silná enkláva jazdcov zo Škandinávie, ale aj tradiční hostia z Poľska (Kuba Dytkowski, Piotr Janosz, Wojtek Pajak, Tomasz Wolak, Michal Ligocki, Mateusz Ligocki, Adrian Smardz). Účasť potvrdil aj najlepší slovenský jazdec Matej Matys a Čech Jan Nečas. Naňho sa diváci môžu tešiť. "Honza Nečas prisľúbil, že predvedie svoje úžasné dvojité salto na snouborde, double backflip," potvrdili organizátori. Mimochodom, pretekár, ktorý predvedie najlepší skok, získa špeciálnu cenu - surf. O nej rozhodne hlasitosť aplauzu divákov.
Autor: frk
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári