Korzár logo Korzár Prešov

Volejbalisti Prešova dnes proti poslednej Nitre

Extraliga mužov vo volejbale dnes pokračuje ďalšími štyrmi stretnutiami. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov dnes privítajú v 7. kole hráčov SPU Nitry. Súper spod Zobora figuruje zatiaľ v lige na poslednom mieste tabuľky.

Aj napriek tomu, že protivník ešte v lige nevyhral, tréner Prešovčanov Ľuboslav Šalata je pred týmto duelom opatrný. Zápas sa začína dnes v hale Prešovskej univerzity o 18.00 hod.

PREŠOV. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov si v minulom kole priniesli zo súperových paluboviek zhodne po jednej prehre a výhre. V 5. kole prehrali na palubovke VKP Bratislava hladko 0:3. O deň nato v 6. kole sa vo Zvolene zrodil navlas rovnaký výsledok, ale už v prospech Prešovčanov. Nitranom sa v prebiehajúcom ročníku zatiaľ nedarí, prehrali päť zápasov v rade.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Postavenie Nitry v tabuľke je skresľujúce

Tréner VK MIRAD PU Prešov Ľuboslav Šalata je pred týmto duelom opatrný. A to najmä preto, že Nitra začala sezónu bez dvoch hráčov, ktorí by už v Prešove mali zasiahnuť do bojov. „Momentálne výsledky Nitry sú zavádzajúce. Prakticky oni odštartovali súťaž bez dvoch blokárov, ktorí sú už tímu k dispozícii. Nesmieme si dovoliť pozerať na súpera zhora, že sú jednoducho poslední. Ich družstvo má herný a individuálny potenciál na to, aby išli v tabuľke hore. Samozrejme, že my im dnes k tomu nechceme dopomôcť, a preto ich nemôžeme podceniť. My pomýšľame na víťazstvo.“

Chceme potvrdiť stabilitu výkonnosti

„My by sme v tomto súboji chceli potvrdiť stabilitu výkonnosti, lebo zatiaľ to bolo z našej strany také kolísavé, raz dobre a raz horšie. V dôsledku toho by som chcel, aby sme zápas odohrali na solídnej úrovni, tak ako ten vo Zvolene. Verím, že sa na nich dobre pripravíme. Máme o nich poznatky. Vlastne aj ja som ich trénoval pred pôsobením v Prešove, takže niečo o nich viem. Družstvo sa neobmenilo, sú stále pohromade. Dúfam, že tie poznatky o nich zrealizujeme priamo v zápase,“ dodal pred duelom s Nitrou tréner Prešova Ľuboslav Šalata.

Najčítanejšie na Prešov Korzár

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  2. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  3. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  4. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  5. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  6. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  8. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 101 267
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 333
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 11 087
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 469
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 307
  6. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 046
  7. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 4 963
  8. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 477
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu