PREŠOV. Fanúšikovia, ktorí majú radi bojové športy, si prídu na svoje. Uvidia totiž viac ako 10 zápasov momentálne najviac vzrastajúceho športu na svete – MMA (Mixed martial arts – zmiešané bojové umenia). Pútať pozornosť mal súboj najmä Matuša Laincza so Srbom Nemanjom Miloševičom. Avšak k ich súboju nakoniec nedôjde. Srba vystrieda Chorvát Ivica Jakopič.
Dôvodom tejto zmeny je to, že Srb dostal zákaz štartovať kvôli zlomenine nosa. Novým súperom Matúša Laincza bude teda Chorvát Ivica Jakopič, ktorý patrí tiež k skúseným borcom v MMA.
Od lekára dostal červenú
„My sme prakticky vedeli o tejto zlomenine nosa už tri týždne, ale jeho lekár nám hovoril, že do troch týždňov by to malo byť v poriadku. Navyše Nemanja chcel veľmi štartovať, ale nakoniec sme sa predvčerom ráno dozvedeli tú správu, že lekár mu nedovolil štartovať, takže je to škoda, ale diváci si prídu aj napriek tomu na svoje, pretože jeho náhradník je považovaný v kuloároch za ešte lepšieho bojovníka,“ dodal na margo neúčasti Nemanju Miloševiča hlavný promotér akcie Oskar Wilde. Súperom Matúša Lain〜cza bude teda borec z Chorvátska Ivica Jakopič. „Ivica je kvalitný súper, je súčasťou silnej chorvátskej základne z MMA. Odkedy sme vedeli, že Nemanja má také problémy, tak on bol náhradníkom. Má bilanciu 11 výhier a 3 prehry, takže aj to značí, že ide o skúseného borca. Diváci si prídu na svoje,“ prezradil hlavný promotér akcie Oskar Wilde na včerajšom vážení bojovníkov.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári