I. trieda - 25. kolo: Žipov - Ražňany 1:3, Š. Michaľany - V. Šebastová 1:0, Haniska - Kojatice 0:1, Demjata - Torysa 5:1, Hermanovce - Miklušovce 0:0, Nemcovce - Fričovce 0:2, Dubovica - Janov 6:1, Petrovany - Peč. N. Ves 4:1.
1. Fričovce 25 17 6 2 57:26 57
2. Š. Michaľany 25 16 6 3 67:18 54
3. Demjata 25 15 4 6 46:20 49
4. Dubovica 25 14 4 7 55:33 46
5. Peč. N. Ves 25 12 3 10 54:43 39
6. Janov 25 12 2 11 47:52 38
7. Torysa 25 11 3 11 42:41 36
8. V. Šebastová 25 10 6 9 32:31 36
9. Hermanovce 25 10 4 11 45:56 34
10. Petrovany 25 8 7 10 41:59 31
11. Ražňany 25 9 3 13 31:45 30
12. Kojatice 25 7 5 13 24:39 26
13. Miklušovce 25 6 6 13 28:42 24
14. Nemcovce 25 4 10 11 21:42 22
15. Haniska 25 6 3 16 30:49 21
16. Žipov 25 5 4 16 37:61 19
II. trieda - 21. kolo: Chmin. N. Ves - Jarovnice 4:1, Radatice - Š. Sokolovce 1:0, Široké - Žehňa 3:0, I. Ostrovany - Brezovica 3:1, Sedlice - M. Šariš 0:3, Kapušany - Jakubovany 0:3, Lipníky - Poloma 2:1.
1. M. Šariš 21 20 0 1 90:12 60
2. Ch. N. Ves 21 15 4 2 44:27 49
3. Ostrovany 21 14 1 6 72:47 43
4. Široké 21 13 3 5 74:17 42
5. Š. Sokolovce 21 10 4 7 31:22 34
6. Lipníky 21 9 3 9 33:33 30
7. Žehňa 21 9 1 11 40:46 28
8. Jakubovany 21 8 3 10 38:40 27
9. Kapušany 21 7 5 9 38:43 26
10. Brezovica 21 7 4 10 37:42 25
11. Poloma 21 5 3 13 37:61 18
12. Jarovnice 21 4 4 13 26:62 16
13. Sedlice 21 3 5 13 32:59 14
14. Radatice 21 2 2 17 34:115 8
III. A trieda - 17. kolo: Dulová Ves - Ľubotice B 3:2, Kométa Prešov - Tulčík 1:2, Ličartovce - Ruská N. Ves 3:0, Drienov - Rokycany 6:2, Kokošovce - Š. Bohdanovce 2:1, Chmeľov - Lemešany 2:2.
1. Drienov 17 15 0 2 63:12 45
2. Kométa 17 9 3 5 37:26 30
3. Ličartovce 17 10 0 7 43:35 30
4. Tulčík 17 9 1 7 37:23 28
5. Ľubotice B 17 9 1 7 36:27 28
6. Dul. Ves 17 7 4 6 30:28 25
7. R. N. Ves 17 6 5 6 23:33 23
8. Lemešany 17 7 1 9 31:36 22
9. Š. Bohdanovce 17 6 1 10 31:40 19
10. Rokycany 17 6 3 9 26:40 18
11. Kokošovce 17 3 5 9 22:48 14
12. Chmeľov 17 2 4 11 20:51 10
III. B trieda - 21. kolo: Víťaz - Terňa 2:1, Brezovička - Medzany 4:3, Kamenica - Hrabkov 8:0, Krivany - Lipany B 1:4, Ovčie - Rožkovany 1:6, Uz. Šalgov - Gregorovce 2:1.
1. Lipany B 20 15 3 2 59:21 48
2. Kamenica 19 14 3 2 69:15 45
3. Krivany 19 13 1 5 54:29 40
4. Rožkovany 20 11 3 6 65:33 36
5. Brezovička 19 10 3 6 43:39 33
6. Uz. Šalgov 20 9 3 8 42:34 30
7. Kr. Lúka 19 8 4 7 33:37 28
8. Víťaz 18 6 2 10 36:46 20
9. Gregorovce 19 4 6 9 25:34 18
10. Medzany 19 5 3 11 32:44 18
11. Hrabkov 19 4 6 9 28:55 18
12. Terňa 19 5 1 13 24:60 16
13. Ovčie 20 1 2 17 14:77 5
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári