PREŠOV. Michaella prichádza na scénu netradične, a to so smutnou skladbou Do neba volám.
„Keď Randy urobil hudbu a prvýkrát som si ju vypočula, prišla som s nápadom, aby bola pesnička smutná. Doteraz som sa stále snažila robiť pozitívne veci, ale občas sa v živote nevyhneme aj situáciám, ktoré nás zasiahnu práve hĺbkou smútku,“ povedala Michaella.
Text napísala Ivana Drábová.
„Na texte sme nemuseli absolútne nič upraviť. Všetko sadlo na prvýkrát, pretože Ivana pochopila moje pocity naozaj dokonalým spôsobom,“ zdôraznila speváčka.
Situáciu, o ktorej speváčka spieva, na vlastnej koži nikdy nezažila.
„Keď sme začali nahrávať, chýbala mi v štúdiu atmosféra, ktorá by mi pomohla vcítiť sa do textu tak, ako som si to predstavovala. Od nahrávania síce ubehlo už pár dní, ale stále mám pri jej počúvaní zimomriavky,“ priznala sa Michaella.
Skladba pochádza z dielne Vlada „Randyho“ Gnepu.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári