Nový videoklip New Hope z debutového albumu mladej indie rockovej kapely No Brake má okrem dobrej muziky ešte jednu zvláštnosť.
PREŠOV/STARÁ ĽUBOVŇA. Klip sa točil aj v Ružbachoch a pri travertínovom jazierku Kráter, časť zase v čarovnom prostredí ľubovnianskej prírody s použitím akčnej kamery. Kapela si nový klip vymyslela, zrealizovala aj zostrihala.
„Povedali sme si, že nebudeme točiť žiadny príbeh s hlbokými odkazmi. Všetko, čo sme chceli povedať, sme vložili do skladby, ktorá je o tom, že aj v ťažkých životných okamihoch sa to vždy zlomí a človek v sebe objaví novú nádej,“ povedal nám bubeník kapely, Prešovčan Jozef Kaščák.
Ticho a krásu prírody použili nielen ako kulisu, ale chceli poukázať aj na to, odkiaľ pochádzajú.
Ďalší dvaja členovia Juraj (spev a gitara) a Martin ( basová gitara) Beňačkovci sú totiž zo Starej Ľubovne.
Chystajú už aj ďalší videoklip ku skladbe Point Of View, s ktorým im pomáha fanúšička a kamarátka Zuzka Čarnogurská z Ostravy.
Kapela sa teraz pripravuje na jesenné turné. Vystúpia v Banskej Bystrici, Ružomberku, Prešove, Bardejove aj vo Svidníku.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári