Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen

ŠK Milénium zabodoval vonku

Po vysokej prehre na domácom trávniku s Ružinou budú chýbať v drese Bardejovskej Novej Vsi dlhší čas dvaja hráči.

Tréner ŠK Milénium F. Šott musel hrať.(Zdroj: Peter Cingeľ)

Po vysokej prehre na domácom trávniku s Ružinou budú chýbať v drese Bardejovskej Novej Vsi dlhší čas dvaja hráči, ktorých rozhodca vylúčil. Mário Jančošek za úmyselné kopnutie lopty do rozhodcu v prerušenej hre má pozastavenú športovú činnosť na dva mesiace. Jeden mesiac si nezahrá aj Peter Pavúk za úmyselné skočenie na hráča v prerušenej hre.

MARTIN. Treťoligové stretnutie na ihrisku ôsmeho tímu tabuľky Martina prinieslo dobrú hru a výsledok 2:2.

Hostia sa spoliehali na zabezpečenú obranu už s Virgalom a v strede hrajúci tréner Šott s Macečkom sa snažili udržať loptu pod kontrolou, čo sa im aj darilo.

V bráne bol pozorný uzdravený Kačmár a keďže odvážnemu aj šťastie praje, Šoltýs po prestávke dostal Šarišanov do vedenia.

Potom v priebehu necelých 20 minút sa zrodili aj ďalšie tri góly. Najprv domáci Gábor dvoma presnými zásahmi otočil výsledok, no posledné slovo mal Bajus, keď 15 minút pred koncom vyrovnával.

Málo hráčov

Novovešťania si celý týždeň lámali hlavu, či vycestujú na zápas do Martina, aj tréner František Šott musel nastúpiť od začiatku.

„Museli nastúpiť aj nedoliečení Virgala i Macečko, nehral zranený Pribitný, Iľko, nastúpili dorastenci Hlaď i Šoltýs. Prvý polčas bol opatrný, no v druhom obrany pracovali dobre, nebolo tam veľa miesta. Domáci mali strelu do brvna, no po prestávke z prvej našej šance sme dali gól. Dokonca sme mali situácie, ktoré mohli hráči využiť, no zle to riešili.“

A do akej miery chýbali Šottovi potrestaní hráči? „Je nás málo, nebol ani Miro Stachura, Solanič, zranený Gerčák. Potrestaní hráči by to tak nemali riešiť, no na druhej strane je to odozva niekoľkých rozhodcovských krívd v náš neprospech. Jančošek sa po zápase rozhodcovi ospravedlnil.“

Smrad na daňovom úrade: Plné boli umývadlá aj záchody