Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Kľušov v prestrelke, nestačil ani hetrik Stachuru

Futbalisti Kľušova vycestovali do Radvane nad Laborcom a Raslavice navštívili Zámutov.

Počas víkendu sa uskutočnilo dvadsiate piate kolo piatej futbalovej ligy, skupiny Sever.

BARDEJOV. V Radvani videli diváci až deväť gólov. Kľušov v zápase trikrát vyhrával, nakoniec prehral 3:4. Tri góly v prvom polčase padli v rozmedzí piatich minút. Opäť sa strelecky darilo R. Stachurovi, ktorý v drese OŠK zaznamenal ďalší hetrik, no na čo i len bod to nestačilo.

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom – OŠK Kľušov 5:4 (2:2)

Góly: 41. a 72. Paraska, 45. Gabák (11 m.), 68. Kuzma, 74. Kudláč – 12. Hricov, 44., 46. a 88. Stachura

Zostava Kľušova: Jánošík – Dutko, Pillár, Luterančík, Novák, Niščák, Hricov (69. Mačejovský), Guliga, Stachura, Neščivera, Mika

Raslavičania sa v posledných kolách dostali už na druhé miesto, Zámutov na nich strácal sedem bodov. V 21. min. otvoril stav stretnutia R. Kubánka a mierny favorit držal vedenie až do 76. minúty. Predtým však v 66. minúte dostal domáci Bíž červenú kartu. V 76. min. vyrovnal domáci J. Havrilčák. Ak sa už zdalo, že body sa budú deliť, Zámutov udrel ešte raz. V deväťdesiatej minúte L. Hricov strelil rozhodujúci gól.

FK Tatran Zámutov – OFK-SIM Raslavice 2:1 (0:1)

Zostava Raslavíc: Kračinovský – Matvej, Kovalčín (63. Žolták), J. Tomáško, Jenčo, Kubánka, Liščinský, M. Tomáško, Jusko, Gombár, Kozák

V 26. kole sa obaja zástupcovia nášho okresu predstavia doma. Raslavice privítajú Kračúnovce a Kľušov bude hostiť posledný Kežmarok. Zápasy sa začínajú 18.5. od 17:00 hod.

V šiestej lige Šarišskej v derby stretnutí Beloveža porazila Dlhú Lúku rozdielom triedy 3:0. Malcov doma vyhral nad Šarišskými Dravcami 3:1, Gerlachov si tri body odniesol z Uzoviec. Jedinú stratu zaznamenal Gaboltov, ktorý doma len remizoval s Chmiňanmi 0:0. Päť kôl pred záverom súťaže sú na prvom mieste Michaľany, Beloveža je tretia, Malcov piaty, Gaboltov šiesty, Dlhá Lúka klesla na 8. miesto a Gerlachov na deviate. 18.5. sa doma predstaví Dlhá Lúka, privíta Uzovce, Gerlachov si sily zmeria s Gaboltovom, Malcov pocestuje do Chminian a Beloveža do Malého Šariša.