Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín

Bardejovskej Novej Vsi sa nedarí bodovať

Vo východnej skupine 3. futbalovej ligy je Bardejovská Nová Ves na konci tabuľky bez bodu a len s jedným gólom.

V mestskej časti sa futbalovému zázemiu ŠK Milénium 2000 nedarí zastaviť sériu prehier, ktorá pokračuje už z minulej sezóny. Tak sa stalo, že vo východnej skupine 3. futbalovej ligy je Bardejovská Nová Ves na konci tabuľky bez bodu a len s jedným streleným gólom. Po prehre doma s rezervou Michaloviec vo V. Revištiach nezvládli druhý duel na domácom štadióne ani s V. Opátskym.

BARDEJOV. Hostia so skúsenými hráčmi začali nečakane efektívne a už po piatich minútach hrotový hráč Radovan Bandžuch rozvlnil domácu sieť a dokonca v 20. min. bolo na ukazovateli 0:2 po góle toho istého futbalistu.

Domáci to nezvládali a Bandžuch zavŕšil svoju finálnu koncovku o štyri minúty a hetrikom uzavrel gólový účet mužstva. Domáci v 2. polčase iba znížili na 1:3.

Zadné rady ŠK Milénium zostali poriadne preriedené. Chýbajú dve výrazné opory, brankár Kačmár i obranca Gerčák.

Nahradiť ich mladými za krátky čas nie je jednoduché, aj preto za nie celú polhodinu inkasovali tri góly, čo stopér Tomáš Virgala videl takto: „Prišlo veľa mladých z dorastu, chýbajú skúsenosti i trochu šťastia. Dostávame góly po hrubých chybách. Za výsledkom v prvom polčase netreba vidieť len brankára, hrali sme veľmi slabo. Po prestávke sme zlepšili pohyb, boli aj šance, no už sme nezvládli dosiahnuť dobrý výsledok. Musíme zlepšiť nielen koncovku, no aj defenzívu. Treba sa chytiť gólom, skúsime to v Giraltovciach.“