V prestrelke v Raslaviciach sa body delili

Sportnet|16. sep 2014 o 00:00

Raslaviciam vstup do sezóny nevyšiel podľa predstáv a pred týmto duelom sa nachádzali na dne tabuľky.

BARDEJOV. Ôsmym kolom pokračovala štvrtá futbalová liga, skupina Sever.

Nedeľný zápas priniesol prestrelku ako na divokom západe. Vedenia sa ujali hostia v 34. minúte a týmto gólom aj vyhrali prvý polčas.

V druhom dejstve hneď na začiatku z penalty vyrovnal Kubánka. Hostia sa opäť ujali vedenia v 54. minúte. O jedenásť minút neskôr bolo zase vyrovnané, keď sa presadil Liščinský.

O päť minút poslal Raslavice do vedenia Guman, avšak v 81. minúte vyrovnával tentokrát hosťujúci Hritz. V závere už žiaden tím nedokázal strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

V deviatom kole (21.9.) sa Raslavice predstavia v Medzilaborciach. Po ôsmich kolách majú na konte 6 bodov a sú predposledné.

OFK-SIM Raslavice – MŠK Spišské Podhradie 3:3 (0:1) Góly: 47. Kubánka (pen.), 65. Liščinský, 70. Guman – 34. Kacvinský, 54. a 81. Hritz,

Raslavice: Kračinovský – Ľ. Jusko (41. Žolták), Surgent, J. Tomáško, Liščinský, Kubánka, Gumán, M. Tomáško, T. Jusko, Gombár, Kozák