Korzár logo Korzár Prešov
Pondelok, 16. júl, 2018 | Meniny má Drahomír
Nájdete nás na webe

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Futbalové súťaže v okrese pokračovali ďalšími kolami.

Prešov

I. trieda - 12. kolo: Chmin. N. Ves - Široké 2:4, G: Cicoň, Červeňák - Fabini 2, Kollár, Straka, Župčany - Petrovany 2:3, G: Ondria, Katuščák - Stavač, Pončák, Vargečko, Nemcovce - Torysa 1:2, G: Vrbovský - Hudymač 2, Ražňany - V. Šebastová 1:0, G: Sekerák, Fričovce - Záborské 0:1, G: Baran, Dubovica - Hermanovce 3:1, G: Hurajt (11 m), Andreja, Huňady - Grejták, Šar. Dravce - Peč. N. Ves 0:0.
1. Ražňany 12 10 0 2 27:9 30
2. Dubovica 12 8 1 3 31:15 25
3. Fričovce 12 6 3 3 19:11 21
4. Záborské 12 5 5 2 26:18 20
5. V. Šebastová 12 5 4 3 25:19 19
6. Široké 12 6 1 5 25:23 19
7. Petrovany 12 5 4 3 21:23 19
8. Šar. Dravce 12 3 6 3 17:15 15
9. Torysa 12 4 3 5 23:24 15
10. Peč. N. Ves 12 3 4 5 22:24 13
11. Hermanovce 12 3 3 6 30:34 12
12. Nemcovce 12 2 2 8 18:27 8
13. Župčany 12 2 2 8 17:35 8
14. Chmin. N. Ves 12 3 0 9 12:36 9
II. trieda - 12. kolo: Žehňa - Víťaz 4:3, Rožkovany - Žipov 5:2, Haniska - Šar. Sokolovce 2:2, Uz. Šalgov - Kojatice 2:2, Ľubotice B - Kapušany 4:0, Drienov - Ostrovany 6:0, Miklušovce - Janov 1:4.
1. Kojatice 12 10 2 0 24:5 32
2. Uz. Šalgov 12 8 2 2 35:21 26
3. Drienov 12 7 2 3 31:20 23
4. Žipov 12 6 2 4 25:15 20
5. Rožkovany 12 6 2 4 29:24 20
6. Šar. Sokolovce 12 5 3 4 22:19 18
7. Ľubotice B 12 5 2 5 27:21 17
8. Ostrovany 12 5 0 7 19:32 15
9. Víťaz 12 4 2 6 21:30 14
10. Kapušany 12 4 2 6 16:25 14
11. Miklušovce 12 4 0 8 25:28 12
12. Žehňa 12 4 0 8 21:38 12
13. Janov 12 2 3 7 12:22 9
14. Haniska 12 2 2 8 20:27 8
III. A trieda - 12. kolo: Svinia - Ovčie 7:4, Dulova Ves - Lemešany 5:2, Chmeľov - Šar. Bohdanovce 2:2, Rokycany - Sedlice 3:2, Ruská N. Ves - Kokošovce 5:3, Drienovská N. Ves - Ličartovce 0:2, Hrabkov - Tulčík 2:1.
1. Ličartovce 12 10 1 1 38:11 31
2. Dulova Ves 12 10 0 2 42:17 30
3. Šar. Bohdanovce 12 9 2 1 40:12 29
4. Chmeľov 12 8 2 2 39:16 26
5. Lemešany 12 8 0 4 25:18 24
6. Ruská N. Ves 12 6 1 5 38:28 19
7. Sedlice 12 5 0 7 29:32 15
8. Svinia 12 5 0 7 31:48 15
9. Rokycany 12 4 2 6 31:34 14
10. Tulčík 12 4 1 7 22:37 13
11. Kokošovce 12 3 1 8 22:40 10
12. Hrabkov 12 2 2 8 19:37 8
13. Ovčie 12 2 2 8 21:41 8
14. Drien. N. Ves 12 0 2 10 12:38 2
III. B trieda - 12. kolo: Kamenica - Gregorovce 3:0, Jakubovany - Krivany 2:3, Medzany - Brezovica 2:3, Jakubova Voľa - Lipany B 0:4, Terňa - Jarovnice 2:1, Poloma - Hubošovce 5:2, Krásna Lúka - Brezovička 2:4.
1. Kamenica 12 10 1 1 42:14 31
2. Terňa 12 8 4 0 31:16 28
3. Brezovička 12 8 1 3 37:15 25
4. Gregorovce 12 6 3 3 46:20 21
5. Lipany B 12 6 2 4 36:26 20
6. Poloma 12 6 2 4 29:21 20
7. Brezovica 12 7 2 3 20:19 23
8. Krivany 11 5 0 6 20:20 15
9. Jakubovany 11 4 3 4 16:17 15
10. Krásna Lúka 12 4 0 8 24:34 12
11. Medzany 12 2 3 7 21:35 9
12. Jakubova Voľa 12 2 1 9 15:41 7
13. Hubošovce 12 1 3 8 16:51 6
14. Jarovnice 12 1 1 10 11:35 4
Dorast I. trieda - 12. kolo: Rožkovany - Brezovica 4:1, Ražňany - Chmiňany 3:2, Dubovica - Župčany 8:1, Kendice - Torysa 1:2, Kamenica - Gregorovce 3:7, Drienov - SAFI Prešov 0:2, Široké - V. Šebastová 6:0.
1. Brezovica 12 10 1 1 38:13 31
2. Široké 12 9 0 3 38:22 27
3. Dubovica 12 7 3 2 38:12 24
4. Ražňany 12 7 2 3 35:23 23
5. Drienov 12 7 1 4 24:16 22
6. Gregorovce 12 6 3 3 41:27 21
7. Rožkovany 12 6 1 5 34:17 19
8. SAFI 12 5 1 6 25:20 16
9. Chmiňany 12 4 3 5 22:29 15
10. Župčany 12 4 0 8 33:45 12
11. Torysa 12 3 2 7 16:26 11
12. Kamenica 12 3 1 8 25:49 10
13. V. Šebastová 12 2 0 10 12:43 6
14. Kendice 12 1 2 9 13:52 5
Dorast II.A trieda - 9. kolo: Záborské - Haniska 3:0, Kojatice - Ruská N. Ves 3:2, Šar. Bohdanovce - Miklušovce 1:2.
1. Záborské 9 8 1 0 23:5 25
2. Miklušovce 8 6 0 2 22:14 18
3. Kojatice 9 4 1 4 17:16 13
4. Haniska 9 2 2 5 9:21 8
5. Ruská N. Ves 8 2 1 5 12:16 7
6. Šar. Bohdanovce 9 1 1 7 12:23 4
Žiaci I. trieda - 12. kolo: V. Šariš - Dulova Ves 1:4, M. Šariš - Brezovica 3:0, Chmin. N. Ves - Fintice 5:0, Hermanovce - Šar. Michaľany 4:2, Víťaz - Peč. N. Ves 2:1, Ostrovany - Široké 2:0, Dubovica - Kapušany 2:2.
1. Hermanovce 12 11 0 1 61:22 33
2. Chmin. N. Ves 12 9 1 2 50:10 28
3. Široké 12 9 0 3 49:11 27
4. Ostrovany 12 8 0 4 54:30 24
5. Šar. Michaľany 12 7 1 4 71:15 22
6. Víťaz 12 6 2 4 16:18 20
7. Brezovica 12 5 3 4 19:22 18
8. Dulova Ves 12 5 1 6 33:29 16
9. V. Šariš 12 4 0 8 29:34 12
10. M. Šariš 12 4 0 8 19:53 12
11. Kapušany 12 3 2 7 22:44 11
12. Dubovica 12 2 1 9 15:55 7
13. Fintice 12 2 1 9 7:48 7
14. Peč. N. Ves 12 1 0 11 14:80 3
Žiaci II. B trieda - 9. kolo: Miklušovce - Janov 2:10, Žipov - Sedlice 9:0.
1. Žipov 9 9 0 0 77:0 27
2. Janov 9 6 0 3 45:13 18
3. Sedlice 9 3 0 6 15:34 9
4. Miklušovce 9 0 0 9 5:95 0
Žiaci II. E trieda - 10. kolo: Krivany - Rožkovany 0:9, Kamenica - Šar. Dravce 0:3, Poloma - Torysa 15:1.
1. Šar. Dravce 10 8 0 2 46:15 24
2. Poloma 10 7 2 1 65:20 23
3. Rožkovany 10 5 3 2 54:8 18
4. Kamenica 10 4 1 5 52:33 13
5. Krivany 10 3 0 7 25:41 9
6. Torysa 10 0 0 10 3:128 0

Článok pokračuje pod video reklamou

Poprad

VI. liga - 12. kolo: V. Slavkov - Vikartovce 3:1, G: Gaj (11 m), Petrulák, Szucs - Sitiarik, Hranovnica - Vernár 1:0, G: Palguta, Sp. Belá B - Hozelec 2:2, G: Čup 2 - Kovalčík, Ilavský, Sp. Štvrtok - Ľubica 0:0, V. Lomnica - L. Teplička 5:1, G: Baláž 4, Repiščák - Bruk, Hôrka - Poprad-Stráže 0:4, G: Kiška, Bjalončík 2, Rušin, Sp. Hrhov - Batizovce 6:1, G: Gonda 2, Kožuško 2, Glevický, Zavacký (11 m) - Tvaružek.
1. Sp. Belá B 12 7 2 3 29:19 23
2. Sp. Štvrtok 12 6 4 2 25:16 22
3. Hranovnica 12 7 1 4 21:15 22
4. V. Lomnica 12 5 5 2 27:15 20
5. Poprad-Stráže 12 6 2 4 21:18 20
6. Hozelec 12 5 4 3 21:16 19
7. L. Teplička 12 6 0 6 18:24 18
8. Sp. Hrhov 12 3 8 1 14:8 17
9. Vernár 12 4 3 5 10:16 15
10. Batizovce 12 4 3 5 19:26 15
11. Ľubica 12 3 4 5 12:10 13
12. V. Slavkov 12 4 0 8 18:33 12
13. Vikartovce 12 3 1 8 24:33 10
14. Hôrka 12 2 1 9 18:28 7
VII. liga - 12. kolo: Vrbov - Vlková 9:0, Sp. St. Ves - Gánovce 8:0, Klčov - Lučivná 1:2, Mlynčeky - Sp. Štiavnik 2:2, Šuňava - Dravce 5:1, Bijacovce - Jánovce 2:4.
1. Šuňava 11 8 2 1 35:11 26
2. Vrbov 11 8 1 2 49:13 25
3. Lučivná 11 7 2 2 26:12 23
4. Huncovce 11 7 2 2 23:12 23
5. Sp. Štiavnik 11 6 2 3 30:15 20
6. Bijacovce 11 5 2 4 24:21 17
7. Dravce 11 5 0 6 29:17 15
8. Jánovce 10 5 0 5 18:27 15
9. Mlynčeky 12 4 2 6 29:28 14
10. Klčov 11 3 3 5 15:18 12
11. Sp. St. Ves 10 2 1 7 11:26 7
12. Vlková 10 0 2 8 7:37 2
13. Gánovce 10 0 1 9 7:48 1
Dorast U-19 IV. liga - 11. kolo: Poprad-Stráže - Hranovnica 2:7, Sp. Štiavnik - Štrba 4:0, Hôrka - Vikartovce 1:6, Gánovce - V. Tatry 0:12, Sp. Bystré - L. Teplička 3:1, Šuňava - Vernár 11:0.
1. Vikartovce 11 9 1 1 49:13 28
2. Sp. Bystré 11 8 2 1 37:12 26
3. Hranovnica 11 8 1 2 59:14 25
4. Sp. Štiavnik 11 7 2 2 53:23 23
5. Poprad-Stráže 11 6 1 4 43:21 19
6. L. Teplička 11 5 3 3 43:22 18
7. Hôrka 11 5 1 5 39:29 16
8. Štrba 11 4 2 5 19:38 14
9. V. Tatry 11 4 0 7 33:30 12
10. Šuňava 11 2 1 8 27:37 7
11. Vernár 11 1 0 10 10:109 3
12. Gánovce 11 0 0 11 9:73 0
Žiaci U-15 III. liga - 11. kolo: Sp. Bystré - Podolínec 2:0, Sp. Štvrtok - Vikartovce 0:7, Sp. St. Ves - Lomnica 1:4, L. Teplička - Kravany 2:2, Hranovnica - Hôrka 9:3.
1. V. Lomnica 10 9 0 1 77:9 27
2. Sp. St. Ves 10 8 1 1 51:14 25
3. Hranovnica 10 7 0 3 61:31 21
4. Kravany 10 5 3 2 27:20 18
5. Vikartovce 10 5 0 5 26:24 15
6. Sp. Bystré 10 4 0 6 19:28 12
7. Podolínec 10 3 3 4 21:32 12
8. L. Teplička 10 3 2 5 21:34 11
9. Sp. Štvrtok 10 3 2 5 21:44 11
10. Slovenská Ves 10 1 1 8 21:78 4
11. Hôrka 10 1 0 9 15:46 3
Žiaci U-15 IV. liga sk. A - 9. kolo: Gánovce - Hozelec 1:2, Sp. Štiavnik - V. Slavkov 10:1, Šuňava - Batizovce 4:0, Lučivná - V. Tatry 2:3, Švábovce - Štrba 7:0.
1. Sp. Štiavnik 9 8 1 0 64:11 25
2. V. Tatry 9 8 0 1 52:11 24
3. Švábovce 9 6 1 2 26:9 19
4. Hozelec 9 5 1 3 27:15 16
5. Lučivná 9 5 1 3 30:20 16
6. Gánovce 9 4 0 5 23:28 12
7. Batizovce 9 3 0 6 14:31 9
8. Šuňava 9 2 0 7 17:37 6
9. V. Slavkov 9 2 0 7 16:45 6
10. Štrba 9 0 0 9 11:73 0

Bardejov

I. trieda - 12. kolo: Osikov - Dubhinné 2:2, G: Mačo, Moravec - Pisarik, Tkačik, Kurima - N. Tvarožec 3:1, G: Gmiter, Repka (11 m), Zamborský - Bomba, Lopúchov - Kružlov 2:3, G: Petrík 2 - D. Rohaľ, V. Roháľ, Kaščák, Marhaň - Porúbka 2:0, G: Šoltys, Čuška, Bartošovce - Koprivnica 0:2, G: Hlávka (11 m), Keresteš, Kurov - Hertník 1:0, G: Bilčák.
1. Koprivnica 12 11 1 0 38:8 34
2. Kružlov 12 10 0 2 36:13 30
3. Marhaň 12 9 2 1 35:6 29
4. Dubinné 12 6 3 3 38:17 21
5. Lopúchov 12 6 2 4 34:26 20
6. Zborov 11 6 2 3 19:17 20
7. Kurov 12 6 1 5 16:24 19
8. Bartošovce 12 5 0 7 29:21 15
9. Porúbka 12 4 2 6 14:21 14
10. Hertník 12 3 2 7 20:34 11
11. Osikov 12 3 1 8 13:20 10
12. Kurima 12 2 0 10 14:34 6
13. N. Tvarožec 12 0 4 8 9:39 4
14. Abrahámovce 11 1 2 8 10:45 5

Vranov

I. trieda - 12. kolo: Vechec - Hencovce 0:2, G: Gazdík, Gajdoš, Kam. Poruba - N. Hrabovec 3:0, G: Kaščák, Bartko, Baranský, V. Žipov - Lomnica 13:0, G: Hermanovský 3, Čorej 2, Demčák, Žipaj, Veliký, Janočko 2, Benčo 3, Hlinné - Komárany 2:0, G: Goroľ, Kazimír, N. Hrabovec - Banské 3:3, G: Bužo 2, Kotlar (vlastný), Piskor - Baran 2, Seč. Polianka - Čaklov 0:2, G: Grošaft (vlastný) - Huňak.
1. Hencovce 12 10 1 1 39:8 31
2. Kam. Poruba 12 8 0 4 25:15 24
3. V. Žipov 12 7 2 3 39:13 23
4. Merník 11 7 2 2 29:14 23
5. Čaklov 12 7 1 4 31:16 22
6. Zámutov B 11 7 1 3 35:23 22
7. Hlinné 12 6 2 4 21:26 20
8. Banské 12 4 6 2 37:18 18
9. Komárany 12 5 0 7 20:26 15
10. Seč. Polianka 12 3 3 6 15:20 12
11. N. Hrabovec 12 3 2 7 42:52 11
12. Vechec 12 2 1 9 21:33 7
13. N. Hrabovec 12 2 1 9 18:51 7
14. Lomnica 12 1 0 11 15:72 3
Dorast dvojičky - 11. kolo: Sačurov - Hencovce A 1:3, D. Klčovo - Soľ 3:4, Hanušovce n/Top. - Zámutov 7:2, Vechec - Sedliská 1:0, Bystré A - N. Hrušov 8:0. Tovarné - Seč. Polianka 11:0.
1. Hencovce A 11 8 1 2 59:21 25
2. Soľ 11 8 1 2 55:18 25
3. Hanušovce n/T 11 8 0 3 63:22 24
4. Tovarné 11 6 2 3 43:26 20
5. Bystré A 10 6 1 3 63:27 19
6. Sedliská 11 5 3 3 25:21 18
7. Sačurov 11 5 0 6 27:34 15
8. N. Hrušov 11 4 2 5 29:31 14
9. Vechec 11 4 1 6 23:36 13
10. Zámutov 11 4 1 6 42:62 13
11. D. Klčovo 11 1 0 10 27:71 3
12. Seč. Polianka 10 0 0 10 5:92 0
Dorast B - 12. kolo: Kam. Poruba - N. Hrabovec 1:1, V. Žipov - Lomnica 3:2, Hlinné - Komárany 2:0.
1. Merník 8 7 1 0 53:11 22
2. Hlinné 7 6 0 1 54:10 18
3. Čierne n/T 8 6 0 2 36:9 18
4. Komárany 8 4 1 3 19:19 13
5. N. Hrabovec 7 2 2 3 22:25 8
6. Lomnica 7 2 0 5 13:36 6
7. V. Žipov 7 2 0 5 10:47 6
8. Kam. Poruba 8 1 2 5 17:28 5
9. Banské 8 1 0 7 13:52 3
Žiaci dvojičky - 11. kolo: Sačurov - Hencovce 2:1, D. Klčovo - Soľ 0:12, Hanušovce n/T - Zámutov 5:1, Vechec - Sedliská 9:1, Bystré - N. Hrušov 0:0, Tovarné - Seč. Polianka 8:0.
1. Hanušovce n/T 11 9 0 2 40:15 27
2. Hencovce 11 8 2 1 34:9 26
3. Soľ 11 8 1 2 45:11 25
4. Bystré 10 7 1 2 34:7 22
5. N. Hrušov 11 6 3 2 31:11 21
6. Sačurov 11 5 2 4 36:17 17
7. Zámutov 11 5 1 5 29:26 16
8. Vechec 11 4 1 6 37:30 13
9. Tovarné 11 4 0 7 29:34 12
10. Sedliská 11 2 1 8 34:31 7
11. Seč. Polianka 10 1 0 9 7:70 3
12. D. Klčovo 11 0 0 11 3:98 0

Svidník

I. trieda - 12. kolo: Kalnište – Lomné 3:0 kont., Rovné – Chotča 0:0, Lúčka – Tisinec 2:3, Kuková – Duplín 0:2, G: Paľo, Bokšanský, Miňovce – Hrabovčík 2:3, Sitníky – Mestisko 7:1 kont., G: Berežný 3, Danko 2, Kirňák, Ľuberda – Červeňák, Havaj – Stročín 1:6.
1. Tisinec 12 11 0 1 33:12 33
2. Sitníky 12 9 1 2 40:23 28
3. Hrabovčík 12 7 3 2 53:24 24
4. Kalnište 12 5 4 3 29:19 19
5. Lúčka 12 5 3 4 28:17 18
6. Duplín 12 5 2 5 15:18 17
7. Rovné 12 4 4 4 15:13 16
8. Miňovce 12 4 2 6 26:25 14
9. Stročín 12 3 4 5 18:20 13
10. Chotča 12 3 4 5 15:23 13
11. Havaj 12 3 2 7 23:40 11
12. Kuková 12 3 1 8 15:32 10
13. Lomné 12 3 1 8 17:40 10
14. Mestisko 12 2 3 7 19:40 9

Humenné

I. trieda - 13. kolo: Borov - Krásny Brod 2:1, G: Max, Černega - Jačisko, Ptičie - Košarovce 5:2, G: Melník, Kolník 3 (2 z 11 m), Karas - Hoľko, Tracik, Belá n/Cir. - Dlhé n/Cir. A 0:0, Koškovce - N. Ladičkovce 1:2, G: Dušak - Onderko, Mríz, Jasenov - V. Sitnica 3:1, G: Mastiľák, Vasiľ, Beták - Baľo, Zubné - Ulič 2:3, G: Valkučák, Polák - Kočan, Janko, Korkorec, Ubľa - Modra n/Cir. 3:2, G: Chochla, Fejsak 2 - Okoš, Harakaľ.
1. Ptičie 13 13 0 0 46:12 39
2. Jasenov 13 11 0 2 38:13 33
3. Ulič 13 10 0 3 40:17 30
4. Modra n/Cir. 13 6 2 5 25:20 20
5. Borov 13 6 2 5 33:31 20
6. N. Ladičkovce 13 6 2 5 27:30 20
7. Belá n/Cir. 13 6 1 6 20:19 19
8. Dlhé n/Cir. A 13 5 1 7 23:20 16
9. Krásny Brod 13 5 1 7 24:28 16
10. Ubľa 13 4 2 7 19:36 14
11. Koškovce 13 4 1 8 26:26 13
12. Zubné 13 3 2 8 19:34 11
13. V. Sitnica 13 2 1 10 11:36 7
14. Košarovce 13 1 3 9 14:43 6
II. trieda - 13. kolo: Brestov - Lukačovce 2:2, Hrabovec n/Lab. - Papín 1:0, Lackovce - V. Hrušov 2:1, Lieskovec - N. Sitnica 3:0, Rovné - Zemp. Hámre 4:2, Kolonica - Rokytov 4:2, Snina - Pakostov B 1:3.
1. Rovné 13 8 1 4 35:19 25
2. N. Sitnica 13 8 0 5 29:22 24
3. Lieskovec 13 8 0 5 29:22 24
4. V. Hrušov 13 7 2 4 28:28 23
5. Rokytov 13 7 1 5 23:22 22
6. Lackovce 13 7 1 5 23:19 22
7. Papín 13 7 0 6 23:16 21
8. Pakostov B 12 6 2 4 21:18 20
9. Zemp. Hámre 13 6 1 6 27:25 19
10. Lukačovce 13 6 1 6 25:26 19
11. Brestov 13 4 3 6 23:28 15
12. Kolonica 12 4 1 7 21:26 13
13. Hrabovec n/L 13 3 1 9 16:32 10
14. Snina 13 1 2 10 12:32 5

St. Ľubovňa

I. trieda - 12. kolo: Jakubany - Čirč 1:1, G: Grajzinger (11 m) - Čerkala, Kyjov - Orlov 3:0, G: Pešta Lukáš, M. Lipník - Nová Ľubovňa 3:0, G: Kupec, Pristaš (11 m), Kačmarčík, Šar. Jastrabie - V. Lipník 0:1, G: Želonka, Vyšné Ružbachy - Plaveč 10:1, G: Sekelský T. 2, Lukčík 2, Diňa Matej 2, Zolnerčík Dominik 3, Zolnerčík Juraj (11 m) - Tináth Ján.
1. Podolínec 11 8 2 1 38:12 26
2. M. Lipník 10 8 1 1 34:12 25
3. Čirč 10 8 0 2 34:19 24
4. Jakubany 9 7 0 2 24:14 21
5. Šar. Jastrabie 10 5 0 5 23:25 15
6. V. Ružbachy 10 4 1 5 29:21 13
7. N. Ľubovňa 10 4 1 5 15:15 13
8. Plaveč 10 4 1 5 19:28 13
9. Ľubotín 10 3 1 6 20:27 10
10. V. Lipník 9 2 1 6 7:26 7
11. Kyjov 10 2 0 8 13:25 6
12. Orlov 11 1 0 10 12:44 3

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Prešov Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  9. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto
  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  8. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  9. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.
  10. OMV pozýva na pretekársky supervíkend na okruhu Slovakiaring
  1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 12 674
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 11 646
  3. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 8 926
  4. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 8 821
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 7 746
  6. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 6 452
  7. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 4 679
  8. Nie sme žiadni paštikári. Slováci už dovolenkujú inak 3 839
  9. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 3 432
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu! 3 005

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop