Korzár logo Korzár Prešov
Utorok, 19. september, 2017 | Meniny má Konštantín

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Futbalové súťaže v okrese pokračovali ďalšími kolami.

Prešov

I. trieda - 12. kolo: Chmin. N. Ves - Široké 2:4, G: Cicoň, Červeňák - Fabini 2, Kollár, Straka, Župčany - Petrovany 2:3, G: Ondria, Katuščák - Stavač, Pončák, Vargečko, Nemcovce - Torysa 1:2, G: Vrbovský - Hudymač 2, Ražňany - V. Šebastová 1:0, G: Sekerák, Fričovce - Záborské 0:1, G: Baran, Dubovica - Hermanovce 3:1, G: Hurajt (11 m), Andreja, Huňady - Grejták, Šar. Dravce - Peč. N. Ves 0:0.
1. Ražňany 12 10 0 2 27:9 30
2. Dubovica 12 8 1 3 31:15 25
3. Fričovce 12 6 3 3 19:11 21
4. Záborské 12 5 5 2 26:18 20
5. V. Šebastová 12 5 4 3 25:19 19
6. Široké 12 6 1 5 25:23 19
7. Petrovany 12 5 4 3 21:23 19
8. Šar. Dravce 12 3 6 3 17:15 15
9. Torysa 12 4 3 5 23:24 15
10. Peč. N. Ves 12 3 4 5 22:24 13
11. Hermanovce 12 3 3 6 30:34 12
12. Nemcovce 12 2 2 8 18:27 8
13. Župčany 12 2 2 8 17:35 8
14. Chmin. N. Ves 12 3 0 9 12:36 9
II. trieda - 12. kolo: Žehňa - Víťaz 4:3, Rožkovany - Žipov 5:2, Haniska - Šar. Sokolovce 2:2, Uz. Šalgov - Kojatice 2:2, Ľubotice B - Kapušany 4:0, Drienov - Ostrovany 6:0, Miklušovce - Janov 1:4.
1. Kojatice 12 10 2 0 24:5 32
2. Uz. Šalgov 12 8 2 2 35:21 26
3. Drienov 12 7 2 3 31:20 23
4. Žipov 12 6 2 4 25:15 20
5. Rožkovany 12 6 2 4 29:24 20
6. Šar. Sokolovce 12 5 3 4 22:19 18
7. Ľubotice B 12 5 2 5 27:21 17
8. Ostrovany 12 5 0 7 19:32 15
9. Víťaz 12 4 2 6 21:30 14
10. Kapušany 12 4 2 6 16:25 14
11. Miklušovce 12 4 0 8 25:28 12
12. Žehňa 12 4 0 8 21:38 12
13. Janov 12 2 3 7 12:22 9
14. Haniska 12 2 2 8 20:27 8
III. A trieda - 12. kolo: Svinia - Ovčie 7:4, Dulova Ves - Lemešany 5:2, Chmeľov - Šar. Bohdanovce 2:2, Rokycany - Sedlice 3:2, Ruská N. Ves - Kokošovce 5:3, Drienovská N. Ves - Ličartovce 0:2, Hrabkov - Tulčík 2:1.
1. Ličartovce 12 10 1 1 38:11 31
2. Dulova Ves 12 10 0 2 42:17 30
3. Šar. Bohdanovce 12 9 2 1 40:12 29
4. Chmeľov 12 8 2 2 39:16 26
5. Lemešany 12 8 0 4 25:18 24
6. Ruská N. Ves 12 6 1 5 38:28 19
7. Sedlice 12 5 0 7 29:32 15
8. Svinia 12 5 0 7 31:48 15
9. Rokycany 12 4 2 6 31:34 14
10. Tulčík 12 4 1 7 22:37 13
11. Kokošovce 12 3 1 8 22:40 10
12. Hrabkov 12 2 2 8 19:37 8
13. Ovčie 12 2 2 8 21:41 8
14. Drien. N. Ves 12 0 2 10 12:38 2
III. B trieda - 12. kolo: Kamenica - Gregorovce 3:0, Jakubovany - Krivany 2:3, Medzany - Brezovica 2:3, Jakubova Voľa - Lipany B 0:4, Terňa - Jarovnice 2:1, Poloma - Hubošovce 5:2, Krásna Lúka - Brezovička 2:4.
1. Kamenica 12 10 1 1 42:14 31
2. Terňa 12 8 4 0 31:16 28
3. Brezovička 12 8 1 3 37:15 25
4. Gregorovce 12 6 3 3 46:20 21
5. Lipany B 12 6 2 4 36:26 20
6. Poloma 12 6 2 4 29:21 20
7. Brezovica 12 7 2 3 20:19 23
8. Krivany 11 5 0 6 20:20 15
9. Jakubovany 11 4 3 4 16:17 15
10. Krásna Lúka 12 4 0 8 24:34 12
11. Medzany 12 2 3 7 21:35 9
12. Jakubova Voľa 12 2 1 9 15:41 7
13. Hubošovce 12 1 3 8 16:51 6
14. Jarovnice 12 1 1 10 11:35 4
Dorast I. trieda - 12. kolo: Rožkovany - Brezovica 4:1, Ražňany - Chmiňany 3:2, Dubovica - Župčany 8:1, Kendice - Torysa 1:2, Kamenica - Gregorovce 3:7, Drienov - SAFI Prešov 0:2, Široké - V. Šebastová 6:0.
1. Brezovica 12 10 1 1 38:13 31
2. Široké 12 9 0 3 38:22 27
3. Dubovica 12 7 3 2 38:12 24
4. Ražňany 12 7 2 3 35:23 23
5. Drienov 12 7 1 4 24:16 22
6. Gregorovce 12 6 3 3 41:27 21
7. Rožkovany 12 6 1 5 34:17 19
8. SAFI 12 5 1 6 25:20 16
9. Chmiňany 12 4 3 5 22:29 15
10. Župčany 12 4 0 8 33:45 12
11. Torysa 12 3 2 7 16:26 11
12. Kamenica 12 3 1 8 25:49 10
13. V. Šebastová 12 2 0 10 12:43 6
14. Kendice 12 1 2 9 13:52 5
Dorast II.A trieda - 9. kolo: Záborské - Haniska 3:0, Kojatice - Ruská N. Ves 3:2, Šar. Bohdanovce - Miklušovce 1:2.
1. Záborské 9 8 1 0 23:5 25
2. Miklušovce 8 6 0 2 22:14 18
3. Kojatice 9 4 1 4 17:16 13
4. Haniska 9 2 2 5 9:21 8
5. Ruská N. Ves 8 2 1 5 12:16 7
6. Šar. Bohdanovce 9 1 1 7 12:23 4
Žiaci I. trieda - 12. kolo: V. Šariš - Dulova Ves 1:4, M. Šariš - Brezovica 3:0, Chmin. N. Ves - Fintice 5:0, Hermanovce - Šar. Michaľany 4:2, Víťaz - Peč. N. Ves 2:1, Ostrovany - Široké 2:0, Dubovica - Kapušany 2:2.
1. Hermanovce 12 11 0 1 61:22 33
2. Chmin. N. Ves 12 9 1 2 50:10 28
3. Široké 12 9 0 3 49:11 27
4. Ostrovany 12 8 0 4 54:30 24
5. Šar. Michaľany 12 7 1 4 71:15 22
6. Víťaz 12 6 2 4 16:18 20
7. Brezovica 12 5 3 4 19:22 18
8. Dulova Ves 12 5 1 6 33:29 16
9. V. Šariš 12 4 0 8 29:34 12
10. M. Šariš 12 4 0 8 19:53 12
11. Kapušany 12 3 2 7 22:44 11
12. Dubovica 12 2 1 9 15:55 7
13. Fintice 12 2 1 9 7:48 7
14. Peč. N. Ves 12 1 0 11 14:80 3
Žiaci II. B trieda - 9. kolo: Miklušovce - Janov 2:10, Žipov - Sedlice 9:0.
1. Žipov 9 9 0 0 77:0 27
2. Janov 9 6 0 3 45:13 18
3. Sedlice 9 3 0 6 15:34 9
4. Miklušovce 9 0 0 9 5:95 0
Žiaci II. E trieda - 10. kolo: Krivany - Rožkovany 0:9, Kamenica - Šar. Dravce 0:3, Poloma - Torysa 15:1.
1. Šar. Dravce 10 8 0 2 46:15 24
2. Poloma 10 7 2 1 65:20 23
3. Rožkovany 10 5 3 2 54:8 18
4. Kamenica 10 4 1 5 52:33 13
5. Krivany 10 3 0 7 25:41 9
6. Torysa 10 0 0 10 3:128 0

Poprad

VI. liga - 12. kolo: V. Slavkov - Vikartovce 3:1, G: Gaj (11 m), Petrulák, Szucs - Sitiarik, Hranovnica - Vernár 1:0, G: Palguta, Sp. Belá B - Hozelec 2:2, G: Čup 2 - Kovalčík, Ilavský, Sp. Štvrtok - Ľubica 0:0, V. Lomnica - L. Teplička 5:1, G: Baláž 4, Repiščák - Bruk, Hôrka - Poprad-Stráže 0:4, G: Kiška, Bjalončík 2, Rušin, Sp. Hrhov - Batizovce 6:1, G: Gonda 2, Kožuško 2, Glevický, Zavacký (11 m) - Tvaružek.
1. Sp. Belá B 12 7 2 3 29:19 23
2. Sp. Štvrtok 12 6 4 2 25:16 22
3. Hranovnica 12 7 1 4 21:15 22
4. V. Lomnica 12 5 5 2 27:15 20
5. Poprad-Stráže 12 6 2 4 21:18 20
6. Hozelec 12 5 4 3 21:16 19
7. L. Teplička 12 6 0 6 18:24 18
8. Sp. Hrhov 12 3 8 1 14:8 17
9. Vernár 12 4 3 5 10:16 15
10. Batizovce 12 4 3 5 19:26 15
11. Ľubica 12 3 4 5 12:10 13
12. V. Slavkov 12 4 0 8 18:33 12
13. Vikartovce 12 3 1 8 24:33 10
14. Hôrka 12 2 1 9 18:28 7
VII. liga - 12. kolo: Vrbov - Vlková 9:0, Sp. St. Ves - Gánovce 8:0, Klčov - Lučivná 1:2, Mlynčeky - Sp. Štiavnik 2:2, Šuňava - Dravce 5:1, Bijacovce - Jánovce 2:4.
1. Šuňava 11 8 2 1 35:11 26
2. Vrbov 11 8 1 2 49:13 25
3. Lučivná 11 7 2 2 26:12 23
4. Huncovce 11 7 2 2 23:12 23
5. Sp. Štiavnik 11 6 2 3 30:15 20
6. Bijacovce 11 5 2 4 24:21 17
7. Dravce 11 5 0 6 29:17 15
8. Jánovce 10 5 0 5 18:27 15
9. Mlynčeky 12 4 2 6 29:28 14
10. Klčov 11 3 3 5 15:18 12
11. Sp. St. Ves 10 2 1 7 11:26 7
12. Vlková 10 0 2 8 7:37 2
13. Gánovce 10 0 1 9 7:48 1
Dorast U-19 IV. liga - 11. kolo: Poprad-Stráže - Hranovnica 2:7, Sp. Štiavnik - Štrba 4:0, Hôrka - Vikartovce 1:6, Gánovce - V. Tatry 0:12, Sp. Bystré - L. Teplička 3:1, Šuňava - Vernár 11:0.
1. Vikartovce 11 9 1 1 49:13 28
2. Sp. Bystré 11 8 2 1 37:12 26
3. Hranovnica 11 8 1 2 59:14 25
4. Sp. Štiavnik 11 7 2 2 53:23 23
5. Poprad-Stráže 11 6 1 4 43:21 19
6. L. Teplička 11 5 3 3 43:22 18
7. Hôrka 11 5 1 5 39:29 16
8. Štrba 11 4 2 5 19:38 14
9. V. Tatry 11 4 0 7 33:30 12
10. Šuňava 11 2 1 8 27:37 7
11. Vernár 11 1 0 10 10:109 3
12. Gánovce 11 0 0 11 9:73 0
Žiaci U-15 III. liga - 11. kolo: Sp. Bystré - Podolínec 2:0, Sp. Štvrtok - Vikartovce 0:7, Sp. St. Ves - Lomnica 1:4, L. Teplička - Kravany 2:2, Hranovnica - Hôrka 9:3.
1. V. Lomnica 10 9 0 1 77:9 27
2. Sp. St. Ves 10 8 1 1 51:14 25
3. Hranovnica 10 7 0 3 61:31 21
4. Kravany 10 5 3 2 27:20 18
5. Vikartovce 10 5 0 5 26:24 15
6. Sp. Bystré 10 4 0 6 19:28 12
7. Podolínec 10 3 3 4 21:32 12
8. L. Teplička 10 3 2 5 21:34 11
9. Sp. Štvrtok 10 3 2 5 21:44 11
10. Slovenská Ves 10 1 1 8 21:78 4
11. Hôrka 10 1 0 9 15:46 3
Žiaci U-15 IV. liga sk. A - 9. kolo: Gánovce - Hozelec 1:2, Sp. Štiavnik - V. Slavkov 10:1, Šuňava - Batizovce 4:0, Lučivná - V. Tatry 2:3, Švábovce - Štrba 7:0.
1. Sp. Štiavnik 9 8 1 0 64:11 25
2. V. Tatry 9 8 0 1 52:11 24
3. Švábovce 9 6 1 2 26:9 19
4. Hozelec 9 5 1 3 27:15 16
5. Lučivná 9 5 1 3 30:20 16
6. Gánovce 9 4 0 5 23:28 12
7. Batizovce 9 3 0 6 14:31 9
8. Šuňava 9 2 0 7 17:37 6
9. V. Slavkov 9 2 0 7 16:45 6
10. Štrba 9 0 0 9 11:73 0

Bardejov

I. trieda - 12. kolo: Osikov - Dubhinné 2:2, G: Mačo, Moravec - Pisarik, Tkačik, Kurima - N. Tvarožec 3:1, G: Gmiter, Repka (11 m), Zamborský - Bomba, Lopúchov - Kružlov 2:3, G: Petrík 2 - D. Rohaľ, V. Roháľ, Kaščák, Marhaň - Porúbka 2:0, G: Šoltys, Čuška, Bartošovce - Koprivnica 0:2, G: Hlávka (11 m), Keresteš, Kurov - Hertník 1:0, G: Bilčák.
1. Koprivnica 12 11 1 0 38:8 34
2. Kružlov 12 10 0 2 36:13 30
3. Marhaň 12 9 2 1 35:6 29
4. Dubinné 12 6 3 3 38:17 21
5. Lopúchov 12 6 2 4 34:26 20
6. Zborov 11 6 2 3 19:17 20
7. Kurov 12 6 1 5 16:24 19
8. Bartošovce 12 5 0 7 29:21 15
9. Porúbka 12 4 2 6 14:21 14
10. Hertník 12 3 2 7 20:34 11
11. Osikov 12 3 1 8 13:20 10
12. Kurima 12 2 0 10 14:34 6
13. N. Tvarožec 12 0 4 8 9:39 4
14. Abrahámovce 11 1 2 8 10:45 5

Vranov

I. trieda - 12. kolo: Vechec - Hencovce 0:2, G: Gazdík, Gajdoš, Kam. Poruba - N. Hrabovec 3:0, G: Kaščák, Bartko, Baranský, V. Žipov - Lomnica 13:0, G: Hermanovský 3, Čorej 2, Demčák, Žipaj, Veliký, Janočko 2, Benčo 3, Hlinné - Komárany 2:0, G: Goroľ, Kazimír, N. Hrabovec - Banské 3:3, G: Bužo 2, Kotlar (vlastný), Piskor - Baran 2, Seč. Polianka - Čaklov 0:2, G: Grošaft (vlastný) - Huňak.
1. Hencovce 12 10 1 1 39:8 31
2. Kam. Poruba 12 8 0 4 25:15 24
3. V. Žipov 12 7 2 3 39:13 23
4. Merník 11 7 2 2 29:14 23
5. Čaklov 12 7 1 4 31:16 22
6. Zámutov B 11 7 1 3 35:23 22
7. Hlinné 12 6 2 4 21:26 20
8. Banské 12 4 6 2 37:18 18
9. Komárany 12 5 0 7 20:26 15
10. Seč. Polianka 12 3 3 6 15:20 12
11. N. Hrabovec 12 3 2 7 42:52 11
12. Vechec 12 2 1 9 21:33 7
13. N. Hrabovec 12 2 1 9 18:51 7
14. Lomnica 12 1 0 11 15:72 3
Dorast dvojičky - 11. kolo: Sačurov - Hencovce A 1:3, D. Klčovo - Soľ 3:4, Hanušovce n/Top. - Zámutov 7:2, Vechec - Sedliská 1:0, Bystré A - N. Hrušov 8:0. Tovarné - Seč. Polianka 11:0.
1. Hencovce A 11 8 1 2 59:21 25
2. Soľ 11 8 1 2 55:18 25
3. Hanušovce n/T 11 8 0 3 63:22 24
4. Tovarné 11 6 2 3 43:26 20
5. Bystré A 10 6 1 3 63:27 19
6. Sedliská 11 5 3 3 25:21 18
7. Sačurov 11 5 0 6 27:34 15
8. N. Hrušov 11 4 2 5 29:31 14
9. Vechec 11 4 1 6 23:36 13
10. Zámutov 11 4 1 6 42:62 13
11. D. Klčovo 11 1 0 10 27:71 3
12. Seč. Polianka 10 0 0 10 5:92 0
Dorast B - 12. kolo: Kam. Poruba - N. Hrabovec 1:1, V. Žipov - Lomnica 3:2, Hlinné - Komárany 2:0.
1. Merník 8 7 1 0 53:11 22
2. Hlinné 7 6 0 1 54:10 18
3. Čierne n/T 8 6 0 2 36:9 18
4. Komárany 8 4 1 3 19:19 13
5. N. Hrabovec 7 2 2 3 22:25 8
6. Lomnica 7 2 0 5 13:36 6
7. V. Žipov 7 2 0 5 10:47 6
8. Kam. Poruba 8 1 2 5 17:28 5
9. Banské 8 1 0 7 13:52 3
Žiaci dvojičky - 11. kolo: Sačurov - Hencovce 2:1, D. Klčovo - Soľ 0:12, Hanušovce n/T - Zámutov 5:1, Vechec - Sedliská 9:1, Bystré - N. Hrušov 0:0, Tovarné - Seč. Polianka 8:0.
1. Hanušovce n/T 11 9 0 2 40:15 27
2. Hencovce 11 8 2 1 34:9 26
3. Soľ 11 8 1 2 45:11 25
4. Bystré 10 7 1 2 34:7 22
5. N. Hrušov 11 6 3 2 31:11 21
6. Sačurov 11 5 2 4 36:17 17
7. Zámutov 11 5 1 5 29:26 16
8. Vechec 11 4 1 6 37:30 13
9. Tovarné 11 4 0 7 29:34 12
10. Sedliská 11 2 1 8 34:31 7
11. Seč. Polianka 10 1 0 9 7:70 3
12. D. Klčovo 11 0 0 11 3:98 0

Svidník

I. trieda - 12. kolo: Kalnište – Lomné 3:0 kont., Rovné – Chotča 0:0, Lúčka – Tisinec 2:3, Kuková – Duplín 0:2, G: Paľo, Bokšanský, Miňovce – Hrabovčík 2:3, Sitníky – Mestisko 7:1 kont., G: Berežný 3, Danko 2, Kirňák, Ľuberda – Červeňák, Havaj – Stročín 1:6.
1. Tisinec 12 11 0 1 33:12 33
2. Sitníky 12 9 1 2 40:23 28
3. Hrabovčík 12 7 3 2 53:24 24
4. Kalnište 12 5 4 3 29:19 19
5. Lúčka 12 5 3 4 28:17 18
6. Duplín 12 5 2 5 15:18 17
7. Rovné 12 4 4 4 15:13 16
8. Miňovce 12 4 2 6 26:25 14
9. Stročín 12 3 4 5 18:20 13
10. Chotča 12 3 4 5 15:23 13
11. Havaj 12 3 2 7 23:40 11
12. Kuková 12 3 1 8 15:32 10
13. Lomné 12 3 1 8 17:40 10
14. Mestisko 12 2 3 7 19:40 9

Humenné

I. trieda - 13. kolo: Borov - Krásny Brod 2:1, G: Max, Černega - Jačisko, Ptičie - Košarovce 5:2, G: Melník, Kolník 3 (2 z 11 m), Karas - Hoľko, Tracik, Belá n/Cir. - Dlhé n/Cir. A 0:0, Koškovce - N. Ladičkovce 1:2, G: Dušak - Onderko, Mríz, Jasenov - V. Sitnica 3:1, G: Mastiľák, Vasiľ, Beták - Baľo, Zubné - Ulič 2:3, G: Valkučák, Polák - Kočan, Janko, Korkorec, Ubľa - Modra n/Cir. 3:2, G: Chochla, Fejsak 2 - Okoš, Harakaľ.
1. Ptičie 13 13 0 0 46:12 39
2. Jasenov 13 11 0 2 38:13 33
3. Ulič 13 10 0 3 40:17 30
4. Modra n/Cir. 13 6 2 5 25:20 20
5. Borov 13 6 2 5 33:31 20
6. N. Ladičkovce 13 6 2 5 27:30 20
7. Belá n/Cir. 13 6 1 6 20:19 19
8. Dlhé n/Cir. A 13 5 1 7 23:20 16
9. Krásny Brod 13 5 1 7 24:28 16
10. Ubľa 13 4 2 7 19:36 14
11. Koškovce 13 4 1 8 26:26 13
12. Zubné 13 3 2 8 19:34 11
13. V. Sitnica 13 2 1 10 11:36 7
14. Košarovce 13 1 3 9 14:43 6
II. trieda - 13. kolo: Brestov - Lukačovce 2:2, Hrabovec n/Lab. - Papín 1:0, Lackovce - V. Hrušov 2:1, Lieskovec - N. Sitnica 3:0, Rovné - Zemp. Hámre 4:2, Kolonica - Rokytov 4:2, Snina - Pakostov B 1:3.
1. Rovné 13 8 1 4 35:19 25
2. N. Sitnica 13 8 0 5 29:22 24
3. Lieskovec 13 8 0 5 29:22 24
4. V. Hrušov 13 7 2 4 28:28 23
5. Rokytov 13 7 1 5 23:22 22
6. Lackovce 13 7 1 5 23:19 22
7. Papín 13 7 0 6 23:16 21
8. Pakostov B 12 6 2 4 21:18 20
9. Zemp. Hámre 13 6 1 6 27:25 19
10. Lukačovce 13 6 1 6 25:26 19
11. Brestov 13 4 3 6 23:28 15
12. Kolonica 12 4 1 7 21:26 13
13. Hrabovec n/L 13 3 1 9 16:32 10
14. Snina 13 1 2 10 12:32 5

St. Ľubovňa

I. trieda - 12. kolo: Jakubany - Čirč 1:1, G: Grajzinger (11 m) - Čerkala, Kyjov - Orlov 3:0, G: Pešta Lukáš, M. Lipník - Nová Ľubovňa 3:0, G: Kupec, Pristaš (11 m), Kačmarčík, Šar. Jastrabie - V. Lipník 0:1, G: Želonka, Vyšné Ružbachy - Plaveč 10:1, G: Sekelský T. 2, Lukčík 2, Diňa Matej 2, Zolnerčík Dominik 3, Zolnerčík Juraj (11 m) - Tináth Ján.
1. Podolínec 11 8 2 1 38:12 26
2. M. Lipník 10 8 1 1 34:12 25
3. Čirč 10 8 0 2 34:19 24
4. Jakubany 9 7 0 2 24:14 21
5. Šar. Jastrabie 10 5 0 5 23:25 15
6. V. Ružbachy 10 4 1 5 29:21 13
7. N. Ľubovňa 10 4 1 5 15:15 13
8. Plaveč 10 4 1 5 19:28 13
9. Ľubotín 10 3 1 6 20:27 10
10. V. Lipník 9 2 1 6 7:26 7
11. Kyjov 10 2 0 8 13:25 6
12. Orlov 11 1 0 10 12:44 3

Neprehliadnite tiež

Udavačská aplikácia EEI možno porušuje zákon

Či je problémová, o tom sa môže rozhodnúť iba v konaní o ochrane osobných údajov.

Versače sa s Mojsejovcami súdi o apartmán v Tatrách

Na súd prišiel s manželkou Norou, no zbytočne.

Michalovskí futbalisti na Slovane neprekvapili

V zápase 9. kola Fortuna ligy podľahli v Bratislave 1:3.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Únava či zmena lyží. Čo malo vplyv na zranenie Velez-Zuzulovej?

Lyžiarka sa nevzdáva sna o olympijskej medaile.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil príbeh zo súčasnosti Som Paula

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.

Najčítanejšie na Prešov Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  7. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  8. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  2. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  5. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  6. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  8. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  9. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  10. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 952
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 7 165
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 586
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 217
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 804
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 700
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 484
  8. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 882
  9. Ušetrite až 60 % nákladov na elektrinu využitím slnečnej energie 863
  10. Kedy sa refinancovanie oplatí? 837

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop