Korzár logo Korzár Prešov
Nedeľa, 20. máj, 2018 | Meniny má Bernard
Pridajte si svoje mesto

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Prešov

I. trieda - 13. kolo: Vyš. Šebastová - Fričovce 3:0, G: Klimovič 2, Duda, Hermanovce - Chmin. N. Ves 3:1, G: Baláž, Gajdoš, Jurčišin - Červeňák, Záborské - Dubovica 1:1, G: Semančík - Huňady, Torysa - Ražňany 4:1, G: Jašš 2, Bujňák 2 - Sekerák (11 m), Peč. N. Ves - Nemcovce 2:2, G: Janiga, Lipták - Majerník 2, Petrovany - Šar. Dravce 1:3, G: Stavač - Sasák (vl.), Ševčovič, Vitovič (11 m), Široké - Župčany 3:0, G: Fabini 2, Ružbarský.

1. Ražňany 13 10 0 3 28:13 30
2. Dubovica 13 8 2 3 32:16 26
3. Vyš. Šebastová 13 6 4 3 28:19 22
4. Široké 13 7 1 5 28:23 22
5. Záborské 13 5 6 2 27:19 21
6. Fričovce 13 6 3 4 19:14 21
7. Petrovany 13 5 4 4 22:26 19
8. Šar. Dravce 13 4 6 3 20:16 18
9. Torysa 13 5 3 5 27:25 18
10. Hermanovce 13 4 3 6 33:35 15
11. Peč. N. Ves 13 3 5 5 24:26 14
12. Nemcovce 13 2 3 8 20:29 9
13. Ch. N. Ves 13 3 0 10 13:39 9
14. Župčany 13 2 2 9 17:38 8

Článok pokračuje pod video reklamou

II. trieda - 13. kolo: Šar. Sokolovce - Uz. Šalgov 1:0, Kojatice - Ľubotice B 2:1, Janov - Haniska 2:1, Žipov - Miklušovce 1:0, Víťaz - Drienov 1:4, Kapušany - Žehňa 2:2, Roma Ostrovany - Rožkovany 0:3.

1. Kojatice 13 11 2 0 26:6 35
2. Drienov 13 8 2 3 35:21 26
3. Uz. Šalgov 13 8 2 3 35:22 26
4. Žipov 13 7 2 4 26:15 23
5. Rožkovany 13 7 2 4 32:24 23
6. Šar. Sokolovce 13 6 3 4 23:19 21
7. Ľubotice B 13 5 2 6 28:23 17
8. Kapušany 13 4 3 6 18:27 15
9. R. Ostrovany 13 5 0 8 19:35 15
10. Víťaz 13 4 2 7 22:34 14
11. Žehňa 13 4 1 8 23:40 13
12. Miklušovce 13 4 0 9 25:29 12
13. Janov 12 2 3 7 12:22 9
14. Haniska 12 2 2 8 20:27 8

III. A trieda - 13. kolo: Kokošovce - Drien. N. Ves 7:0, Ličartovce - Hrabkov 6:0, Sedlice - Rus. N. Ves 4:1, Šar. Bohdanovce - Rokycany 11:1, Lemešany - Chmeľov 3:0, Ovčie - Dulova Ves 1:2, Tulčík - Svinia 0:4.

1. Ličartovce 13 11 1 1 44:11 34
2. Dulova Ves 13 11 0 2 44:18 33
3. Šar. Bohdanovce 13 10 2 1 51:13 32
4. Lemešany 13 9 0 4 28:18 27
5. Chmeľov 13 8 2 3 39:19 26
6. Rus. N. Ves 13 6 1 6 39:32 19
7. Sedlice 13 6 0 7 33:33 18
8. Svinia 13 6 0 7 35:48 18
9. Rokycany 13 4 2 7 32:45 14
10. Kokošovce 13 4 1 8 29:40 13
11. Tulčík 13 4 1 8 22:41 13
12. Ovčie 13 2 2 9 22:43 8
13. Hrabkov 13 2 2 9 19:43 8
14. Drien. N. Ves 13 0 2 11 12:45 2

III. B trieda - 13. kolo: Roma Jarovnice - Poloma 3:3, Brezovička - Kamenica 2:1, Medzany - Krivany 2:3, Gregorovce - Jakubovany 3:1, Brezovica - Jakubova Voľa 5:0, Hubošovce - Krásna Lúka 1:1, Lipany B - Terňa 0:1.

1. Kamenica 13 10 1 2 43:16 31
2. Brezovička 13 9 1 3 39:16 28
3. Terňa 12 8 4 0 31:16 28
4. Brezovica 13 8 2 3 25:19 26
5. Gregorovce 13 7 3 3 49:21 24
6. Poloma 13 6 3 4 32:24 21
7. Krivany 13 7 0 6 26:24 21
8. Lipany B 12 6 2 4 36:24 20
9. Jakubovany 13 4 3 6 19:23 15
10. Krásna Lúka 13 4 1 8 25:35 13
11. Medzany 13 2 3 8 23:38 9
12. Jak. Voľa 13 2 1 10 15:46 7
13. Hubošovce 13 1 4 8 17:52 7
14. R. Jarovnice 13 1 2 10 14:38 5

Dorast I. trieda - 13. kolo: Župčany - Kamenica 2:4, Vyš. Šebastová - Dubovica 1:5, Chmiňany - Široké 2:1, Torysa - Ražňany 0:1, Brezovica - Kendice 8:0, Safi - Rožkovany 1:1, Gregorovce - Drienov 5:0.

1. Brezovica 13 11 1 1 46:13 34
2. Dubovica 13 8 3 2 43:13 27
3. Široké 13 9 0 4 39:24 27
4. Ražňany 13 8 2 3 36:23 26
5. Gregorovce 13 7 3 3 46:27 24
6. Drienov 13 7 1 5 24:21 22
7. Rožkovany 13 6 2 5 35:18 20
8. Chmiňany 13 5 3 5 24:30 18
9. Safi 13 5 2 6 26:21 17
10. Kamenica 13 4 1 8 29:51 13
11. Župčany 13 4 0 9 35:49 12
12. Torysa 13 3 2 8 16:27 11
13. Vyš. Šebastová 13 2 0 11 13:48 6
14. Kendice 13 1 2 10 13:60 5

Dorast II. A trieda - 10. kolo: Rus. N. Ves - Šar. Bohdanovce 3:5. Žiaci I. trieda - 13. kolo: Brezovica - Hermanovce 0:2, Šar. Michaľany - V. Šariš 1:0, Fintice - M. Šariš 0:5, Široké - Víťaz 4:0, Dubovica - Dulova Ves 0:6, Peč. N. Ves - Chmin. N. Ves 1:7, Kapušany - Roma Ostrovany 0:2.

1. Hermanovce 13 12 0 1 63:22 36
2. Ch. N. Ves 13 10 1 2 57:11 31
3. Široké 13 10 0 3 53:11 30
4. R. Ostrovany 13 9 0 4 56:30 27
5. Šar. Michaľany 13 8 1 4 72:15 25
6. Víťaz 13 6 2 5 16:22 20
7. Dulova Ves 13 6 1 6 39:29 19
8. Brezovica 13 5 3 5 19:24 18
9. M. Šariš 13 5 0 8 24:53 15
10. V. Šariš 13 4 0 9 29:35 12
11. Kapušany 13 3 2 8 22:46 11
12. Dubovica 13 2 1 10 15:61 7
13. Fintice 13 2 1 10 7:53 7
14. Peč. N. Ves 13 1 0 12 15:87 3

Poprad

VI. liga - 13. kolo: Batizovce - V. Slavkov 4:2, G: Mlynár, Čáni 2 (1 z 11 m), Čonka - Gaj, Petrulák, PP Stráže - V. Lomnica 1:0, G: Bjalončík, Ľubica - Hôrka 6:1, G: Krull 2, Gahura 3, Semivan - Miškovský, Hozelec - Sp. Štvrtok 3:1, G: Rumančík, Marhefka, Rackovský - Strcuľa, Vernár - Sp. Belá B 1:0, G: Bendík, Vikartovce - Hranovnica 0:1, G: Palguta, L. Teplička - Sp. Hrhov 2:2, G: Kopáč, Pitoňák - Gonda, Glevický.

1. Hranovnica 13 8 1 4 22:15 25
2. Sp. Belá B 13 7 2 4 29:20 23
3. PP Stráže 13 7 2 4 22:18 23
4. Sp. Štvrtok 13 6 4 3 26:19 22
5. Hozelec 13 6 4 3 24:17 22
6. V. Lomnica 13 5 5 3 27:16 20
7. L. Teplička 13 6 1 6 20:26 19
8. Sp. Hrhov 13 3 9 1 16:10 18
9. Batizovce 13 5 3 5 23:28 18
10. Vernár 13 5 3 5 11:16 18
11. Ľubica 13 4 4 5 18:11 16
12. V. Slavkov 13 4 0 9 20:37 12
13. Vikartovce 13 3 1 9 24:34 10
14. Hôrka 13 2 1 10 19:34 7

VII. liga - 13. kolo: Dravce - Vrbov 4:2, Jánovce - Vítkovce Klčov 1:0, Sp. Štiavnik - Šuňava 4:1, Gánovce - Bijacovce 1:2, Vlková - Sp. St. Ves 2:1, Lučivná - Huncovce 3:1.

1. Šuňava 12 8 2 2 36:15 26
2. Lučivná 12 8 2 2 29:13 26
3. Vrbov 12 8 1 3 51:17 25
4. Sp. Štiavnik 12 7 2 3 34:16 23
5. Huncovce 12 7 2 3 24:15 23
6. Bijacovce 12 6 2 4 26:22 20
7. Dravce 12 6 0 6 33:19 18
8. Jánovce 11 6 0 5 19:27 18
9. Mlynčeky 12 4 2 6 29:28 14
10. Vítkovce 12 3 3 6 15:19 12
11. Sp. St. Ves 12 3 1 8 20:28 10
12. Vlková 11 1 2 8 9:38 5
13. Gánovce 12 0 1 11 8:58 1

Bardejov

I. trieda - 13. kolo: Hertník - Osikov 0:0, Koprivnica - Kurov 5:1, G: Hlávka 2, Jenčo, Partila, Kočiš (11 m) - Bilčák, Porúbka - Bartošovce 1:1, G: Sokol - Greif, Kružlov - Marhaň 5:0, G: Hovanec 2, Kaščák, Kerbčár (11 m), Lazor, Abrahámovce - Lopúchov 0:3, G: Mikula, Salamon 2, Niž. Tvarožec - Zborov 7:0, G: Bomba 3 (1 z 11 m), Maňko, Semanko, Tej 2, Dubinné - Kurima 4:1, G: Ilek 2, Pisarik 2 - Fiľakovský.

1. Koprivnica 13 12 1 0 43:9 37
2. Kružlov 13 11 0 2 41:13 33
3. Marhaň 13 9 2 2 35:11 29
4. Dubinné 13 7 3 3 42:18 24
5. Lopúchov 13 7 2 4 37:26 23
6. Zborov 13 7 2 4 22:24 23
7. Kurov 13 6 1 6 17:29 19
8. Bartošovce 13 5 1 7 30:22 16
9. Porúbka 13 4 3 6 15:22 15
10. Hertník 13 3 3 7 20:34 12
11. Osikov 13 3 2 8 13:20 11
12. Niž. Tvarožec 13 1 4 8 16:39 7
13. Kurima 13 2 0 11 15:38 6
14. Abrahámovce 13 1 2 10 10:51 5

Vranov

I. trieda - 13. kolo: Čaklov - Vechec 4:2, G: Tancoš, Kotľár, Huňak, Kaliaš - Kováč 2, Banské - Seč. Polianka 3:1, G: Mati, Mitrišin (11 m), Jacko - Kuhejda, Komárany - Roma Niž. Hrabovec 6:1, G: Boršč 2, Lepót 2 (1 z 11 m), Širák, Tomčík - Zajac, Lomnica - Hlinné 2:5, G: Bujko 2 (1 z 11 m) - Leško, Goroľ, Stredný, Kazimír 2, Niž. Hrabovec - Vyš. Žipov 1:2, G: Leško - Straka 2, Zámutov B - Kam. Poruba 2:3, G: Kroka, Feri - Ihnát, Urban, Baštár, Hencovce - Merník 2:0, G: Dzurovčin, Gajdoš.

1. Hencovce 13 11 1 1 41:8 34
2. Kam. Poruba 13 9 0 4 28:17 27
3. Vyš. Žipov 13 8 2 3 41:14 26
4. Čaklov 13 8 1 4 35:18 25
5. Merník 12 7 2 3 29:15 23
6. Hlinné 13 7 2 4 26:28 23
7. Zámutov B 12 7 1 4 37:26 22
8. Banské 13 5 6 2 40:19 21
9. Komárany 13 6 0 7 26:27 18
10. Seč. Polianka 13 3 3 7 16:23 12
11. R. Niž. Hrabovec 13 3 2 8 43:58 11
12. Vechec 13 2 1 10 23:37 7
13. Niž. Hrabovec 13 2 1 10 18:53 7
14. Lomnica 13 1 0 12 17:77 3

Dorast B - 13. kolo: Lomnica - Hlinné 0:20, Niž. Hrabovec - Vyš. Žipov 9:1.

1. Merník 8 7 1 0 53:11 22
2. Hlinné 8 7 0 1 74:10 21
3. Čierne n/T 8 6 0 2 36:9 18
4. Komárany 8 4 1 3 19:19 13
5. Niž. Hrabovec 8 3 2 3 31:26 11
6. Lomnica 8 2 0 6 13:56 6
7. Vyš. Žipov 8 2 0 6 11:56 6
8. Kam. Poruba 8 1 2 5 17:28 5
9. Banské 8 1 0 7 13:52 3

Humenné

I. trieda - 14. kolo: Košarovce - Modra n/C 1:2, G: Pavur - Gnip, Ubľa - Ulič 2:0, G: Regula, Darjanin, Zubné - Kr. Brod 1:2, G: Bálint - Kandráč, Ferenc, Borov - V. Sitnica 4:0, G: Černega, Max, Mamaj, Lukáčik, Jasenov - Ladičkovce 0:0, Koškovce - Dlhé n/C 3:0, G: Benec, Ballek, Dušak, Belá n/C - Ptičie 0:1, G: Melník.

1.TJ Ptičie 14 14 0 0 47:12 42
2.TJ Jasenov 14 11 1 2 38:13 34
3. Ulič 14 10 0 4 40:19 30
4. Borov 14 7 2 5 37:31 23
5.Modra 14 7 2 5 27:21 23
6.Nižné Ladičkovce 14 6 3 5 27:30 21
7. Belá 14 6 1 7 20:20 19
8.Krásny Brod 14 6 1 7 26:29 19
9. Ubľa 14 5 2 7 21:36 17
10.Koškovce 14 5 1 8 29:26 16
11.Dlhé 14 5 1 8 23:23 16
12..Zubné 14 3 2 9 20:36 11
13.Vyšná Sitnica 14 2 1 11 11:40 7
14.Košarovce 14 1 3 10 15:45 6

II. trieda - 14. kolo: Roma Snina - Rokytov 0:1, Lukačovce - Pakostov B 2:0, Kolonica - Z. Hámre 2:1, Rovné - Niž. Sitnica 1:2, Lieskovec - VYš. Hrušov 1:0, Lackovce - Papín 1:2, Hrabovec n/L - Brestov 3:0.

1. N. Sitnica 14 9 0 5 31:23 27
2. Lieskovec 14 9 0 5 30:22 27
3. Rovné 14 8 1 5 36:21 25
4. Rokytov 14 8 1 5 24:22 25
5. Papín 14 8 0 6 25:17 24
6. V. Hrušov 14 7 2 5 28:29 23
7. Lackovce 14 7 1 6 24:21 22
8. Lukačovce 14 7 1 6 27:26 22
9. Pakostov B 13 6 2 5 21:20 20
10. Z. Hámre 14 6 1 7 28:27 19
11. Kolonica 13 5 1 7 23:27 16
12. Brestov 14 4 3 7 23:31 15
13. Hrabovec n/L. 14 4 1 9 19:32 13
14. Roma Snina 14 1 2 11 12:33 5

St. Ľubovňa

I. trieda - 14. kolo: V. Lipník - Jakubany 2:2, G: Grudecký, Bjalončík - Grajzinger 2, Ľubotín - M. Lipník 0:4, G: Štupák 2, Sedlačko, Koneval, Plaveč - Kyjov 5:0, G: Nemergut, Tináth K., Tináth J., Pekár, Čuba (vl.), N. Ľubovňa - Šar. Jastrabie 0:3, G: Havrila 2, Sovič, Čirč - Vyš. Ružbachy 3:2 predohrali.

1. M. Lipník 11 9 1 1 38:12 28
2. Podolínec 11 8 2 1 38:12 26
3. Čirč 11 8 1 2 35:20 25
4. Jakubany 11 7 2 2 27:17 23
5. Šar. Jastrabie 11 6 0 5 26:25 18
6. Plaveč 11 5 1 5 24:28 16
7. V. Ružbachy 10 4 1 5 29:21 13
8. N. Ľubovňa 11 4 1 6 15:18 13
9. Ľubotín 11 3 1 7 20:31 10
10. V. Lipník 10 2 2 6 9:28 8
11. Kyjov 11 2 0 9 13:30 6
12. Orlov 11 1 0 10 12:44 3

Svidník

I. trieda – 13. kolo: Stročín – Kalnište 4:0, G: Popik 2, Rodák, Zasada, Chotča – Havaj 6:3, G: Znoj, Kocák, Madej, Manduľa, Maťaš, Markovič – Trebišovský 2, Skysľak, Mestisko – Rovné 2:0, Duplín – Miňovce 2:2, G: Baláž, Kasarda – Ščepanik, Jurko, Tisinec – Kuková 4:0, Lomné – Lúčka 0:2, G: Kundra, Štekla, Hrabovčík – Sitníky 7:1, G: Horvath 3, Ducár 2, Matkobiš, Havrila – Hajduk.

1. Tisinec 13 12 0 1 37:12 36
2. Sitníky 13 9 1 3 41:30 28
3. Hrabovčík 13 8 3 2 60:25 27
4. Lúčka 13 6 3 4 30:17 21
5. Kalnište 13 5 4 4 29:23 19
6. Duplín 13 5 3 5 17:20 18
7. Stročín 13 4 4 5 22:20 16
8. Rovné 13 4 4 5 15:15 16
9. Chotča 13 4 4 5 21:26 16
10. Miňovce 13 4 3 6 28:27 15
11. Mestisko 13 3 3 7 21:40 12
12. Havaj 13 3 2 8 26:46 11
13. Kuková 13 3 1 9 15:36 10
14. Lomné 13 3 1 9 17:42 10

Neprehliadnite tiež

V Tatrách zomrel poľský turista, zrútil sa z Končistej

Muž sa pošmykol na snehovom poli, 150-metrový pád neprežil.

II. liga: Bardejov sa zachránil, Spišiaci vypadli

O zostupujúcich definitívne rozhodlo až posledné kolo súťaže

Nápady pre Prešov: Programátori vymysleli množstvo vylepšení a riešení

Aplikácie z hackathonu budú zverejnené na stránke mesta.

IV. a V. liga: Kalša sa doťahuje na lídrov

Vo štvrtej a piatej futbalovej lige sa hrali ďalšie zápasy.

Košičania hádžu do odpadu čokoľvek. Použité bomby vybuchujú v peci

Do spaľovne denne dovezú aj tristo ton. Vytriedi sa len asi 17 percent.

Hlavné správy zo Sme.sk

dnes píše jaroslav rumpli

Už to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.

PLUS

Koľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

Najčítanejšie na Prešov Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku?
  2. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  3. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  4. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky
  5. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu
  6. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom
  7. Noc literatúry v rôznych mestách Slovenska už dnes!
  8. Zažite elektromobilitu na vlastnej koži v up! city
  9. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie
  10. Slovenskí podnikatelia veria v pozitívny vývoj
  1. Ako elektronicky zabezpečiť objekty?
  2. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  3. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  4. Realitná činnosť ako podnikanie
  5. Predstavenie novinky na IDEB 2018: Gerlach
  6. Študentská osobnosť roka Ing. Martina Majorošová
  7. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky
  8. Verde Park farbí útulný domov na zeleno
  9. Najväčšia šanca získať Daikin Althermu s dotáciou až do 3 700 €!
  10. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu
  1. Mladý Slovák vymyslel aplikáciu pre medicínu. 38 178
  2. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 20 908
  3. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 13 801
  4. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie 11 845
  5. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku? 8 549
  6. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu 4 313
  7. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom 3 042
  8. Sú pre nás plesne nebezpečné? 2 596
  9. Astmatici a alergici pozor. Aj toto vám môže spôsobovať problémy 2 589
  10. „Šťastný domov“ nie je fráza: 4 tipy, ako si ho vytvoriť 2 580

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop