Korzár logo Korzár Prešov
Pondelok, 21. január, 2019 | Meniny má Vincent
Nájdete nás na webe

Futbal v okresoch - Prešovský kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Prešov

I. trieda - 13. kolo: Vyš. Šebastová - Fričovce 3:0, G: Klimovič 2, Duda, Hermanovce - Chmin. N. Ves 3:1, G: Baláž, Gajdoš, Jurčišin - Červeňák, Záborské - Dubovica 1:1, G: Semančík - Huňady, Torysa - Ražňany 4:1, G: Jašš 2, Bujňák 2 - Sekerák (11 m), Peč. N. Ves - Nemcovce 2:2, G: Janiga, Lipták - Majerník 2, Petrovany - Šar. Dravce 1:3, G: Stavač - Sasák (vl.), Ševčovič, Vitovič (11 m), Široké - Župčany 3:0, G: Fabini 2, Ružbarský.

1. Ražňany 13 10 0 3 28:13 30
2. Dubovica 13 8 2 3 32:16 26
3. Vyš. Šebastová 13 6 4 3 28:19 22
4. Široké 13 7 1 5 28:23 22
5. Záborské 13 5 6 2 27:19 21
6. Fričovce 13 6 3 4 19:14 21
7. Petrovany 13 5 4 4 22:26 19
8. Šar. Dravce 13 4 6 3 20:16 18
9. Torysa 13 5 3 5 27:25 18
10. Hermanovce 13 4 3 6 33:35 15
11. Peč. N. Ves 13 3 5 5 24:26 14
12. Nemcovce 13 2 3 8 20:29 9
13. Ch. N. Ves 13 3 0 10 13:39 9
14. Župčany 13 2 2 9 17:38 8

II. trieda - 13. kolo: Šar. Sokolovce - Uz. Šalgov 1:0, Kojatice - Ľubotice B 2:1, Janov - Haniska 2:1, Žipov - Miklušovce 1:0, Víťaz - Drienov 1:4, Kapušany - Žehňa 2:2, Roma Ostrovany - Rožkovany 0:3.

1. Kojatice 13 11 2 0 26:6 35
2. Drienov 13 8 2 3 35:21 26
3. Uz. Šalgov 13 8 2 3 35:22 26
4. Žipov 13 7 2 4 26:15 23
5. Rožkovany 13 7 2 4 32:24 23
6. Šar. Sokolovce 13 6 3 4 23:19 21
7. Ľubotice B 13 5 2 6 28:23 17
8. Kapušany 13 4 3 6 18:27 15
9. R. Ostrovany 13 5 0 8 19:35 15
10. Víťaz 13 4 2 7 22:34 14
11. Žehňa 13 4 1 8 23:40 13
12. Miklušovce 13 4 0 9 25:29 12
13. Janov 12 2 3 7 12:22 9
14. Haniska 12 2 2 8 20:27 8

III. A trieda - 13. kolo: Kokošovce - Drien. N. Ves 7:0, Ličartovce - Hrabkov 6:0, Sedlice - Rus. N. Ves 4:1, Šar. Bohdanovce - Rokycany 11:1, Lemešany - Chmeľov 3:0, Ovčie - Dulova Ves 1:2, Tulčík - Svinia 0:4.

1. Ličartovce 13 11 1 1 44:11 34
2. Dulova Ves 13 11 0 2 44:18 33
3. Šar. Bohdanovce 13 10 2 1 51:13 32
4. Lemešany 13 9 0 4 28:18 27
5. Chmeľov 13 8 2 3 39:19 26
6. Rus. N. Ves 13 6 1 6 39:32 19
7. Sedlice 13 6 0 7 33:33 18
8. Svinia 13 6 0 7 35:48 18
9. Rokycany 13 4 2 7 32:45 14
10. Kokošovce 13 4 1 8 29:40 13
11. Tulčík 13 4 1 8 22:41 13
12. Ovčie 13 2 2 9 22:43 8
13. Hrabkov 13 2 2 9 19:43 8
14. Drien. N. Ves 13 0 2 11 12:45 2

III. B trieda - 13. kolo: Roma Jarovnice - Poloma 3:3, Brezovička - Kamenica 2:1, Medzany - Krivany 2:3, Gregorovce - Jakubovany 3:1, Brezovica - Jakubova Voľa 5:0, Hubošovce - Krásna Lúka 1:1, Lipany B - Terňa 0:1.

1. Kamenica 13 10 1 2 43:16 31
2. Brezovička 13 9 1 3 39:16 28
3. Terňa 12 8 4 0 31:16 28
4. Brezovica 13 8 2 3 25:19 26
5. Gregorovce 13 7 3 3 49:21 24
6. Poloma 13 6 3 4 32:24 21
7. Krivany 13 7 0 6 26:24 21
8. Lipany B 12 6 2 4 36:24 20
9. Jakubovany 13 4 3 6 19:23 15
10. Krásna Lúka 13 4 1 8 25:35 13
11. Medzany 13 2 3 8 23:38 9
12. Jak. Voľa 13 2 1 10 15:46 7
13. Hubošovce 13 1 4 8 17:52 7
14. R. Jarovnice 13 1 2 10 14:38 5

Dorast I. trieda - 13. kolo: Župčany - Kamenica 2:4, Vyš. Šebastová - Dubovica 1:5, Chmiňany - Široké 2:1, Torysa - Ražňany 0:1, Brezovica - Kendice 8:0, Safi - Rožkovany 1:1, Gregorovce - Drienov 5:0.

1. Brezovica 13 11 1 1 46:13 34
2. Dubovica 13 8 3 2 43:13 27
3. Široké 13 9 0 4 39:24 27
4. Ražňany 13 8 2 3 36:23 26
5. Gregorovce 13 7 3 3 46:27 24
6. Drienov 13 7 1 5 24:21 22
7. Rožkovany 13 6 2 5 35:18 20
8. Chmiňany 13 5 3 5 24:30 18
9. Safi 13 5 2 6 26:21 17
10. Kamenica 13 4 1 8 29:51 13
11. Župčany 13 4 0 9 35:49 12
12. Torysa 13 3 2 8 16:27 11
13. Vyš. Šebastová 13 2 0 11 13:48 6
14. Kendice 13 1 2 10 13:60 5

Dorast II. A trieda - 10. kolo: Rus. N. Ves - Šar. Bohdanovce 3:5. Žiaci I. trieda - 13. kolo: Brezovica - Hermanovce 0:2, Šar. Michaľany - V. Šariš 1:0, Fintice - M. Šariš 0:5, Široké - Víťaz 4:0, Dubovica - Dulova Ves 0:6, Peč. N. Ves - Chmin. N. Ves 1:7, Kapušany - Roma Ostrovany 0:2.

1. Hermanovce 13 12 0 1 63:22 36
2. Ch. N. Ves 13 10 1 2 57:11 31
3. Široké 13 10 0 3 53:11 30
4. R. Ostrovany 13 9 0 4 56:30 27
5. Šar. Michaľany 13 8 1 4 72:15 25
6. Víťaz 13 6 2 5 16:22 20
7. Dulova Ves 13 6 1 6 39:29 19
8. Brezovica 13 5 3 5 19:24 18
9. M. Šariš 13 5 0 8 24:53 15
10. V. Šariš 13 4 0 9 29:35 12
11. Kapušany 13 3 2 8 22:46 11
12. Dubovica 13 2 1 10 15:61 7
13. Fintice 13 2 1 10 7:53 7
14. Peč. N. Ves 13 1 0 12 15:87 3

Poprad

VI. liga - 13. kolo: Batizovce - V. Slavkov 4:2, G: Mlynár, Čáni 2 (1 z 11 m), Čonka - Gaj, Petrulák, PP Stráže - V. Lomnica 1:0, G: Bjalončík, Ľubica - Hôrka 6:1, G: Krull 2, Gahura 3, Semivan - Miškovský, Hozelec - Sp. Štvrtok 3:1, G: Rumančík, Marhefka, Rackovský - Strcuľa, Vernár - Sp. Belá B 1:0, G: Bendík, Vikartovce - Hranovnica 0:1, G: Palguta, L. Teplička - Sp. Hrhov 2:2, G: Kopáč, Pitoňák - Gonda, Glevický.

1. Hranovnica 13 8 1 4 22:15 25
2. Sp. Belá B 13 7 2 4 29:20 23
3. PP Stráže 13 7 2 4 22:18 23
4. Sp. Štvrtok 13 6 4 3 26:19 22
5. Hozelec 13 6 4 3 24:17 22
6. V. Lomnica 13 5 5 3 27:16 20
7. L. Teplička 13 6 1 6 20:26 19
8. Sp. Hrhov 13 3 9 1 16:10 18
9. Batizovce 13 5 3 5 23:28 18
10. Vernár 13 5 3 5 11:16 18
11. Ľubica 13 4 4 5 18:11 16
12. V. Slavkov 13 4 0 9 20:37 12
13. Vikartovce 13 3 1 9 24:34 10
14. Hôrka 13 2 1 10 19:34 7

VII. liga - 13. kolo: Dravce - Vrbov 4:2, Jánovce - Vítkovce Klčov 1:0, Sp. Štiavnik - Šuňava 4:1, Gánovce - Bijacovce 1:2, Vlková - Sp. St. Ves 2:1, Lučivná - Huncovce 3:1.

1. Šuňava 12 8 2 2 36:15 26
2. Lučivná 12 8 2 2 29:13 26
3. Vrbov 12 8 1 3 51:17 25
4. Sp. Štiavnik 12 7 2 3 34:16 23
5. Huncovce 12 7 2 3 24:15 23
6. Bijacovce 12 6 2 4 26:22 20
7. Dravce 12 6 0 6 33:19 18
8. Jánovce 11 6 0 5 19:27 18
9. Mlynčeky 12 4 2 6 29:28 14
10. Vítkovce 12 3 3 6 15:19 12
11. Sp. St. Ves 12 3 1 8 20:28 10
12. Vlková 11 1 2 8 9:38 5
13. Gánovce 12 0 1 11 8:58 1

Bardejov

I. trieda - 13. kolo: Hertník - Osikov 0:0, Koprivnica - Kurov 5:1, G: Hlávka 2, Jenčo, Partila, Kočiš (11 m) - Bilčák, Porúbka - Bartošovce 1:1, G: Sokol - Greif, Kružlov - Marhaň 5:0, G: Hovanec 2, Kaščák, Kerbčár (11 m), Lazor, Abrahámovce - Lopúchov 0:3, G: Mikula, Salamon 2, Niž. Tvarožec - Zborov 7:0, G: Bomba 3 (1 z 11 m), Maňko, Semanko, Tej 2, Dubinné - Kurima 4:1, G: Ilek 2, Pisarik 2 - Fiľakovský.

1. Koprivnica 13 12 1 0 43:9 37
2. Kružlov 13 11 0 2 41:13 33
3. Marhaň 13 9 2 2 35:11 29
4. Dubinné 13 7 3 3 42:18 24
5. Lopúchov 13 7 2 4 37:26 23
6. Zborov 13 7 2 4 22:24 23
7. Kurov 13 6 1 6 17:29 19
8. Bartošovce 13 5 1 7 30:22 16
9. Porúbka 13 4 3 6 15:22 15
10. Hertník 13 3 3 7 20:34 12
11. Osikov 13 3 2 8 13:20 11
12. Niž. Tvarožec 13 1 4 8 16:39 7
13. Kurima 13 2 0 11 15:38 6
14. Abrahámovce 13 1 2 10 10:51 5

Vranov

I. trieda - 13. kolo: Čaklov - Vechec 4:2, G: Tancoš, Kotľár, Huňak, Kaliaš - Kováč 2, Banské - Seč. Polianka 3:1, G: Mati, Mitrišin (11 m), Jacko - Kuhejda, Komárany - Roma Niž. Hrabovec 6:1, G: Boršč 2, Lepót 2 (1 z 11 m), Širák, Tomčík - Zajac, Lomnica - Hlinné 2:5, G: Bujko 2 (1 z 11 m) - Leško, Goroľ, Stredný, Kazimír 2, Niž. Hrabovec - Vyš. Žipov 1:2, G: Leško - Straka 2, Zámutov B - Kam. Poruba 2:3, G: Kroka, Feri - Ihnát, Urban, Baštár, Hencovce - Merník 2:0, G: Dzurovčin, Gajdoš.

1. Hencovce 13 11 1 1 41:8 34
2. Kam. Poruba 13 9 0 4 28:17 27
3. Vyš. Žipov 13 8 2 3 41:14 26
4. Čaklov 13 8 1 4 35:18 25
5. Merník 12 7 2 3 29:15 23
6. Hlinné 13 7 2 4 26:28 23
7. Zámutov B 12 7 1 4 37:26 22
8. Banské 13 5 6 2 40:19 21
9. Komárany 13 6 0 7 26:27 18
10. Seč. Polianka 13 3 3 7 16:23 12
11. R. Niž. Hrabovec 13 3 2 8 43:58 11
12. Vechec 13 2 1 10 23:37 7
13. Niž. Hrabovec 13 2 1 10 18:53 7
14. Lomnica 13 1 0 12 17:77 3

Dorast B - 13. kolo: Lomnica - Hlinné 0:20, Niž. Hrabovec - Vyš. Žipov 9:1.

1. Merník 8 7 1 0 53:11 22
2. Hlinné 8 7 0 1 74:10 21
3. Čierne n/T 8 6 0 2 36:9 18
4. Komárany 8 4 1 3 19:19 13
5. Niž. Hrabovec 8 3 2 3 31:26 11
6. Lomnica 8 2 0 6 13:56 6
7. Vyš. Žipov 8 2 0 6 11:56 6
8. Kam. Poruba 8 1 2 5 17:28 5
9. Banské 8 1 0 7 13:52 3

Humenné

I. trieda - 14. kolo: Košarovce - Modra n/C 1:2, G: Pavur - Gnip, Ubľa - Ulič 2:0, G: Regula, Darjanin, Zubné - Kr. Brod 1:2, G: Bálint - Kandráč, Ferenc, Borov - V. Sitnica 4:0, G: Černega, Max, Mamaj, Lukáčik, Jasenov - Ladičkovce 0:0, Koškovce - Dlhé n/C 3:0, G: Benec, Ballek, Dušak, Belá n/C - Ptičie 0:1, G: Melník.

1.TJ Ptičie 14 14 0 0 47:12 42
2.TJ Jasenov 14 11 1 2 38:13 34
3. Ulič 14 10 0 4 40:19 30
4. Borov 14 7 2 5 37:31 23
5.Modra 14 7 2 5 27:21 23
6.Nižné Ladičkovce 14 6 3 5 27:30 21
7. Belá 14 6 1 7 20:20 19
8.Krásny Brod 14 6 1 7 26:29 19
9. Ubľa 14 5 2 7 21:36 17
10.Koškovce 14 5 1 8 29:26 16
11.Dlhé 14 5 1 8 23:23 16
12..Zubné 14 3 2 9 20:36 11
13.Vyšná Sitnica 14 2 1 11 11:40 7
14.Košarovce 14 1 3 10 15:45 6

II. trieda - 14. kolo: Roma Snina - Rokytov 0:1, Lukačovce - Pakostov B 2:0, Kolonica - Z. Hámre 2:1, Rovné - Niž. Sitnica 1:2, Lieskovec - VYš. Hrušov 1:0, Lackovce - Papín 1:2, Hrabovec n/L - Brestov 3:0.

1. N. Sitnica 14 9 0 5 31:23 27
2. Lieskovec 14 9 0 5 30:22 27
3. Rovné 14 8 1 5 36:21 25
4. Rokytov 14 8 1 5 24:22 25
5. Papín 14 8 0 6 25:17 24
6. V. Hrušov 14 7 2 5 28:29 23
7. Lackovce 14 7 1 6 24:21 22
8. Lukačovce 14 7 1 6 27:26 22
9. Pakostov B 13 6 2 5 21:20 20
10. Z. Hámre 14 6 1 7 28:27 19
11. Kolonica 13 5 1 7 23:27 16
12. Brestov 14 4 3 7 23:31 15
13. Hrabovec n/L. 14 4 1 9 19:32 13
14. Roma Snina 14 1 2 11 12:33 5

St. Ľubovňa

I. trieda - 14. kolo: V. Lipník - Jakubany 2:2, G: Grudecký, Bjalončík - Grajzinger 2, Ľubotín - M. Lipník 0:4, G: Štupák 2, Sedlačko, Koneval, Plaveč - Kyjov 5:0, G: Nemergut, Tináth K., Tináth J., Pekár, Čuba (vl.), N. Ľubovňa - Šar. Jastrabie 0:3, G: Havrila 2, Sovič, Čirč - Vyš. Ružbachy 3:2 predohrali.

1. M. Lipník 11 9 1 1 38:12 28
2. Podolínec 11 8 2 1 38:12 26
3. Čirč 11 8 1 2 35:20 25
4. Jakubany 11 7 2 2 27:17 23
5. Šar. Jastrabie 11 6 0 5 26:25 18
6. Plaveč 11 5 1 5 24:28 16
7. V. Ružbachy 10 4 1 5 29:21 13
8. N. Ľubovňa 11 4 1 6 15:18 13
9. Ľubotín 11 3 1 7 20:31 10
10. V. Lipník 10 2 2 6 9:28 8
11. Kyjov 11 2 0 9 13:30 6
12. Orlov 11 1 0 10 12:44 3

Svidník

I. trieda – 13. kolo: Stročín – Kalnište 4:0, G: Popik 2, Rodák, Zasada, Chotča – Havaj 6:3, G: Znoj, Kocák, Madej, Manduľa, Maťaš, Markovič – Trebišovský 2, Skysľak, Mestisko – Rovné 2:0, Duplín – Miňovce 2:2, G: Baláž, Kasarda – Ščepanik, Jurko, Tisinec – Kuková 4:0, Lomné – Lúčka 0:2, G: Kundra, Štekla, Hrabovčík – Sitníky 7:1, G: Horvath 3, Ducár 2, Matkobiš, Havrila – Hajduk.

1. Tisinec 13 12 0 1 37:12 36
2. Sitníky 13 9 1 3 41:30 28
3. Hrabovčík 13 8 3 2 60:25 27
4. Lúčka 13 6 3 4 30:17 21
5. Kalnište 13 5 4 4 29:23 19
6. Duplín 13 5 3 5 17:20 18
7. Stročín 13 4 4 5 22:20 16
8. Rovné 13 4 4 5 15:15 16
9. Chotča 13 4 4 5 21:26 16
10. Miňovce 13 4 3 6 28:27 15
11. Mestisko 13 3 3 7 21:40 12
12. Havaj 13 3 2 8 26:46 11
13. Kuková 13 3 1 9 15:36 10
14. Lomné 13 3 1 9 17:42 10

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Prešov Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nový úver na trhu pomôže vášmu biznisu napredovať
  2. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí
  3. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  4. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  5. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  6. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  8. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  9. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  10. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii
  1. Nový úver na trhu pomôže vášmu biznisu napredovať
  2. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí
  3. Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva
  4. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  5. Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018
  6. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  7. Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU
  8. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  9. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  10. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 18 399
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 14 649
  3. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 12 859
  4. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 9 225
  5. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 7 915
  6. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 5 550
  7. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 5 380
  8. Jedli ste už ružovú čokoládu? 5 353
  9. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Ománe? 3 605
  10. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod 2 420

Neprehliadnite tiež

Pomsta za kauzu Žarnay? Poslanec loboval u Trnku kvôli prvákom na Polárnej

Župan: Áno, ale práveže sa prihováral, aby nemala vo všetkých odboroch nulu.

Prešovský dopravný Masterplan za 700-tisíc je už na svete. Čo zistil a čo navrhuje

Experti z Prahy predtým robili aj pre Košice, ktorých stratégia stála vyše milióna.

Boj so snehom vychádza samosprávy draho. Košice hovoria o vyše trojmiliónovej sume

Východoslovenské mestá musia v rozpočte rátať tiež s peniazmi na čistenie chodníkov.

Obvinená exposlankyňa Smeru Rošková dala sťažnosť. Tvrdí, že polia kosila

Agrodotácie viac ako 150-tisíc eur aj za letisko či parkovisko stále nevrátili.

Spustnuté športovisko hneď vedľa novej Košickej futbalovej arény zmodernizujú

Pribudne obchodné centrum aj hotel s bazénom. S mestom už sú kamaráti.

Hlavné správy zo Sme.sk

Stĺpček Tomáša Prokopčáka

Výpalníci, ktorí berú slovenskej vede

Ako môže vyzerať schéma na ministerstve.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Glváč sa zamotal do vlastných klamstiev

Ako sa podpredseda parlamentu nachytal.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop