Pondelok, 23. júl, 2018 | Meniny má Oľga

Juniorky prehrali prvýkrát v súťaži

Počas uplynulého týždňa odohrali futbalistky Partizána Bardejov dohrávaný zápas druhého kola, ženy a juniorky sa predstavili v Žiline.

Bardejovské futbalistky. Získali sedem z dvanástich možných bodov.(Zdroj: Jozef Mačejovský)

Počas víkendu hrali v Trenčianskych Tepliciach.

ŠKF VIX Žilina – Partizán Bardejov 0:2 (0:1)
Góly: 41. Mikolajová, 67. Polláková
Bardejov: Chládeková – Polláková, Čekanová, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Hovancová , Bochinová, Roháčová, Mikolajová, Fedorková.
Domáce hráčky sa nachádzajú v prvej polovici tabuľky, takisto ako Bardejovčanky. V atraktívnom a vyrovnanom zápase sa do vedenia dostali hostky v 41. minúte, v druhom polčase poisťovací gól pridala v 67. minúte Polláková. Bardejovčanky vyhrali 2:0.

ŠKF VIX Žilina – Partizán Bardejov 0:2 (0:0)
Góly: 43. Kyjovská, 63. Galarovičová
Bardejov: Mochnacká – Vagaská, Kubová, Jančuvová, Vajdová (66. Čontová), Iľková (64. Vataščáková), Cingeľová, Mazurová, Bosáková (66. Lešková), Galarovičová, Kyjovská.
Juniorky odohrali podobný zápas ako ženy. Jeden polčas trvá v tejto súťaži štyridsať minút. Po bezgólovom prvom polčase sa po troch minútach toho druhého dostali do vedenia hostky, v 63. min. pridali druhý gól a do konca duelu už Mochnacká neinkasovala.

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – Partizán Bardejov 2:2 (1:1)
Góly: 17. a 70. Manová – 13. Berežná, 60. Šurnovská
Bardejov: Chládeková – Polláková, Čekanová, Šurnovská, Semhricová, Rosoľanková, Bochinová, Roháčová, Mikolajová, Fedorková (16. Vajdová), Berežná
Cez víkend v poslednom jesennom deviatom kole cestovali Bardejovčanky do Trenčianskych Teplíc. Ženy sa dvakrát dostali v zápase do vedenia, napriek tomu nevyhrali. Domáce najprv vyrovnali na 1:1 po štyroch minútach od prvého inkasovaného gólu, po druhom góle v ich sieti vyrovnali po desiatich minútach.

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – Partizán Bardejov 2:1 (0:0)
Góly: 70. a 76. Bogorová – 58. Iľková
Bardejov: Mochnacká – Vagaská, Kubová, Jančuvová (56. Čontová), Čerkalová, Iľková, Mazurová, Galarovičová, Kyjovská, Vataščáková, Kleinová (80. Lešková)
Juniorky si pripísali prvú prehru v súťaži. Po bezgólovom polčase sa dostali do vedenia po presnom zásahu Iľkovej, no domáce desať minút pred koncom duelu vyrovnali a o šesť minút strelili víťazný gól. Bardejovčankám aj po tejto prehre patrí druhá priečka.
Pre Bardejov sa jesenná časť uzavrie až v sobotu 15. 11., keď v dohrávke 1. kola privítajú futbalistky celok ŠK Selce.