Dvojgólová strelkyňa. Oba góly Bardejova z penált dala Šurnovská.
Dvojgólová strelkyňa. Oba góly Bardejova z penált dala Šurnovská. (Autor: pc)
Sportnet|7. apr 2015 o 00:00

Futbalistky Partizána Bardejov sa v priebehu minulého týždňa predstavili v Šali.

Futbalistky Partizána Bardejov sa v priebehu minulého týždňa predstavili v Šali, kde odohrali prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára. Bardejovčanky sa chystali do Šali vyhrať a zabezpečiť si lepšiu východiskovú pozíciu pred odvetou.

BARDEJOV. Zápas vyšiel lepšie domácim a v šestnástej minúte sa ujali vedenia. V 20. minúte už bolo 2:0, keď po faule rozhodca odpískal pokutový kop a domáce zvýšili vedenia. O ďalších päť minút sa pískala penalta aj na opačnej strane, loptu si na biely bod postavila Šurnovská a znížila.

V 64. minúte sa domáce dostali opätovne do dvojgólového vedenia, avšak v záverečných minútach domáce opäť faulovali v pokutovom území a Šurnovská z druhej penalty znížila.

Bardejovčanky prehrali 2:3 a v odvete musia vymazať jednogólové manko.

Tréner Bardejova Jozef Matej st. po zápase povedal: „Bol to ťažký zápas, chceli sme ho zvládnuť, išli sme v silnej zostave. Nešli nám prihrávky, dievčatá si neverili. To, čo nás zdobilo v jeseni, teraz nám chýba. Vlasy si trhať nemôžeme, život ide ďalej a dúfam, že už bude dobre. Neviem, prečo dievčatá takto teraz hrajú.“
V stredu 8. 4. sa odohrá odvetný zápas, Bardejov privíta Šaľu o 15.00 hod.

Slovan Duslo Šaľa – Partizán Bardejov 3:2 (2:1)

Góly: 16. Andrušková, 20. Veselková (pen.), 64. Kubátová – 25. a 87. Šurnovská (oba pen.)

Bardejov: Kuľková – Vajdová, Vagaská, Polláková, Rosoľanková, Semhricová, Gmitterová (68. Galarovičová), Šurnovská, Mikolajová, Bochinová, Berežná.