Raslavice nastrieľali poltucet Medzilaborciam

Sportnet|5. máj 2015 o 00:00

Štvrtoligoví Raslavičania hostili celok Medzilaboriec, ktorý sa nachádzal pred zápasom na štvrtom mieste.

V nedeľu hostili štvrtoligoví Raslavičania celok Medzilaboriec, ktorý sa nachádzal pred zápasom na štvrtom mieste.

RASLAVICE. V poslednom domácom zápase vyhral OFK – SIM nad Starou Ľubovňou vysoko 7:0, v 23. kole v Spišskom Podhradí 2:1 a aj v tomto kole zvíťazil, opäť vysoko.

V 19. minúte otváral skóre Žolták a o tri minúty zvyšoval Kačmár na 2:0. Do prestávky sa domáci presadili ešte dvakrát. Najprv hosťujúceho gólmana prekonal opäť Kačmár a päť minút pred koncom už na 4:0 upravoval Palko.

Aj v druhom polčase pokračovala aktivita Raslavíc, hostia mali problémy s obranou a v niektorých momentoch nevedeli, kam skôr. V 67. minúte na radosť domáceho publika pridal ďalší gól Matvej a do konca duelu zavŕšil hetrik Kačmár.

Domáci celok napokon deklasoval aj Medzilaborce a v tabuľke sa posunul už na jedenáste miesto. V ďalšom kole vycestujú Raslavice do Zámutova.

OFK – SIM Raslavice – MŠK Spartak Medzilaborce 6:0 (4:0)

Góly: 19. Žolták, 22., 34. a 88. Kačmár, 40. Palko, 67. Matvej

Raslavice: Kračinovský – Vasiľko, Liščinský, Novotný, Palko, Kubánka, Guman (61. Lazur), Kolibab (46. Kozák), Matvej (68. Tomáško), Žolták, Kačmár.