Ďalekonosné parády Valička z Demjaty kandidujú na Gól jari

(Autor: archív)
_novy|2. máj 2016 o 17:38

V piatoligovom dueli Demjaty s Ražňanmi nebola núdza o exportné góly.

V piatoligovom dueli Demjaty s Ražňanmi nebola núdza o exportné góly, ktoré pohladia aj duše pravých futbalových fajnšmekrov.

DEMJATA. Zápas 19. kola V. ligy Šarišskej medzi Demjatou a Ražňanmi by sa dal označiť aj ako duel domáceho Lukáša Valička s hosťujúcou obranou.

Úspešnejšie z tohto súboja vyšiel futbalista Demjaty, ktorému sa až trikrát podarilo napnúť súperovu sieť. Dva góly boli pritom vskutku parádne.

Skóre zápasu otvoril presným lobom takmer zo stredového kruhu (úvod videa), pri ktorom využil chybnú rozohrávku hostí.

V 63. minúte (video od 0:45) potom prišiel moment, za ktorý by sa nehanbili ani elitní svetoví hráči. Padajúcu loptu si stlmil na prsiach a napriahol k ďalekonosnému projektilu, na ktorý nemal súperov gólman nárok.

Zvyšoval ním stav stretnutia na 4:1, Ražňany v zostávajúcich minútach už dokázali odpovedať len gólom Semana z penalty.

((a))

Máte aj vy podobné alebo ešte krajšie góly?

Pošlite nám ich do redakcie na email daniel.dedina@petitpress.sk a môžete sa zapojiť o najkrajší gól jari na východe republiky.

Domov»Sportnet na východe»Ďalekonosné parády Valička z Demjaty kandidujú na Gól jari