PREŠOV/SABINOV. Železnice Slovenskej republiky upozorňujú cestujúcich na výlukové práce, čo si vyžiada dočasné nahradenie vlakov autobusmi.
V utorok a v stredu 11. mája bude vylúčená osobná železničná doprava v čase od 8.00 do 13.10 h medzi železničnými stanicami Prešov - Veľký Šariš.
Autobusy budú stáť pred železničnou budovou a pri zastávke Prešov mesto v Prešove a pri železničnej stanici vo Veľkom Šariši.
Výluka vlakov bude aj vo štvrtok 12. mája od 8.10 do 13.00 h na úseku trate Sabinov - Lipany. Vlaky rovnako nahradí autobusová doprava.
Náhradné spoje budú stáť v Sabinove pri železničnej stanici, v obciach Pečovská Nová Ves, Červenica a Rožkovany na zastávkach SAD a v Lipanoch pri železničnej stanici.
Informácie zverejnila na svojej webstránke Železničná spoločnosť Slovensko.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Prešova a šarisškého regiónu nájdete na prešovskom Korzári