Korzár logo Korzár Prešov
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prešov má neuhradené pohľadávky za 1,3 milióna eur (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pán primátor, čo ste chceli stavať

najohromnejšieho Krista na zemeguli - vaše dlhy majú ďalej platiť dôchodcovia, ktorí majú v Domovoch dôchodcov svojich 80 - 90 ročných rodičov? Viete si predstaviť, že by ste mali 350 eur a z nich by ste mali platiť 160 na svojho otca či matku? Ste jediný kraj na Slovensku, ktorý takéto platby vymáha - a jedno je mu, od koho! Požiadali ste vôbec vládu či Ministerstvo financií, aby vám nejako pomohli? Či dôchodcovia - deti dôchodcov sa majú poskladať na Dom smútku - lebo je to také príhodné? O tom vôbec nerokujete? To je už "vybavené?" Odbavili ste to najslabších ? Jaj, veď vy ste pravičiar!
 

pravičiar?

si robíte srandu, asi. ozaj, práve dôchodcovia, ak sa nemýlim boli tí, ktorí si pána primátora zvolili. a tak platí, kto che kam - pomôžme mu tam.
 
Hodnoť

Typický

politicko-kecálistiký článok a titulok. Takto vypadá článok primitívneho debila.
1. Pohľadávka a záväzok zostane či je v lehote splatnosti alebo po lehote splatnosti alebo či je súde.
2. ďalej je zrejmé že ak sa použili údaje z účtovníctva tak by to mali byť údaje presné aspoň tie k 31.12.2012 lebo musela byť urobená inventarizácia a odsúhlasenie majetku t.j. pohľadávok a záväzkov.
3. nekryté záväzky v rozpočte neexistujú. Je záväzné rozpočtovať ich zaplatenie a na ich zaplatenie plánovať bankové alebo iné zdroje.
 
Hodnoť

Hmm. Bude prívnik s motýlikom predaný

do otroctva, keď nevládze splatiť dlhy?
 


Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop