Korzár logo Korzár Prešov
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poslanci zastavili stavbu domov v prešovskej Kolmanovej záhrade (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Kolmanová záhrada a já, já, já

JUDr Pirnik cez pochybných reštituentov sa dostal k pozemkom v Kolmanovej záhrade, ktoré nemali z dôvodu posledného žijúceho majiteľa žiadných pokrvných detičov. A ani nikto sa o nich dlhé desaťročia nehlásil.
Myslím, že JUDr Pirnik sa pomýlil a mal povedať, že on je tou zločineckou skupinou, ktorá chce obrať Prešovčanov o park z dôvodu zachcenia bezpracného zisku a čudesných nárokov reštituentov, čím spôsobuje svojími neoprávnenými požiadavkami škodu veľkého rozsahu.
Jeho pieseň je piesňou aj p. Jarkovského - Já, já, já - jenom já.
Vlastní (vlastnil ) aj pozemok pod Tescom, kde z dôvodu jeho vysoko prehnanej ceny sa zdržala a aj pozastavila výstavba nákupného centra. A tuším má niečo aj s parkom pri bývalom Pionierskom dome, oproti pozemným stavbám (bývalým). A je mu to jedno, že neslúži Prešovčanom a hlavne matkám s deťmi . Kašle na všetkých Prešovčanov, na hodnotu parkov, na ekosystém , zdravé prostredie atď.
Primátor je tiež JUDr - uvidíme či dá prednosť jednému JUdr, alebo tisíckam občanov Prešova.
Mudr Lukáč už v roku 2007 podpísal za mestskú časť súhlas , aby sa zmenili pozemky v Kolmanovej záhrade z verejnej zelene na stavebné pozemky. Ako si to mohol dovoliť, ísť proti záujmom všetkých obyvateľov výboru mastskej časti č. 2, bez ich informovania a súhlasu.
Teraz zaujíma ako poslanec mesta Prešov a výboru mestskej časti č. 2 stanovisko, ktoré v postate bráni návratu Kolmanovej záhrade späť na zeleň. Zaujímavý poslanec výboru mestskej časti č.2. - však milí občania Prešova.
 


Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop