Korzár logo Korzár Prešov
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pokladnice už musia mať aj lekári, právnici či taxikári (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

.:
Samozrejme. Cenu lekára ako aj právnika a jeho služieb si uvedomíš vtedy, keď ti naozaj pomôže. Ide o činnosti vysoko odborného charakteru, ktoré nikto iný bez adekvátneho vzdelania nezvládne. A pokiaľ si niekto neuvedomuje ich cenu, potom si neváži ani sám seba. A preto im treba len závidieť. Pretože dokážu veci, ktoré často krát nevie nikto iný zabezpečiť a nehovoriac o tom, že môžu znamenať záchranu zdravia, života, majetku, zabezpečenie osobných práv... A závidieť im treba preto, čo robia a dokážu spraviť, nie preto ako sa majú a čo za to dostávajú.
extraterrestre
<< < 1 2 3 4

Samozrejme s tým súhlasím,ale mnohí Ti

nepomôžu ale len pýtajú. Poznal som raz ešte za socíku obvodáka,ktorý od každého bral 5 Kčs. Ale nikto ho neudal,že berie,lebo každému pomohol Hovorilo sa mu 5 korunový... A poznám dnes takých čo vystupujú v TV akí sú oni vynikajúci odborníci a tak sú prezentovaní a s prepáčením ***** vedia ale peniaze pýtať dopredu tiež vedia.
 
Hodnoť

Neviem,či sa do pokladne zmestí flaša?

alebo bukréta,alebo bonboniera. To sú dary z vďačnosti a nie tisíce,ako to niektorí hovoria.
 
Hodnoť

Načasovanie registračných pokladníc

už asi nemohlo byť horšie. Keď je na daňových úradoch najviac ľudí - a práce (posledné marcové dni), tak práve vtedy zavedú takúto povinnosť. Keby pán minister bol niekedy sám osobne na daňovom úrade, vedel by - že lepší termín na zavedenie registračných pokladníc bol napríklad 1.2.2015 alebo 1.5.2015. V piatok som čakal na zaregistrovanie registračnej pokladnice lekára v rade vyše hodiny, a cca ďalších 15 minút generoval (nový a pomalý) SW/HW v Petržalke registračné číslo pokladnice. Ďakujeme, pán minister, za spríjemnenie posledných marcových dní...
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop