Korzár logo Korzár Prešov
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Širokom uvedú do obehu dve nové mince (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Nojo, pekne upomienkove predmety pred volbami :-D
vacsina ludi si tie mince nechala doma na pamiatku
 

???

Ale veď je po voľbách, najako si mimo. Mimochodom, v tejto obci to funguje trocha ináč ako kdekoľvek inde...
 

 

súhlas majú pekne trafeného starostu, málo ale presne
 

xixi

závisť prehovorila, ibaže by ľudia boli trafení, keď ho 6x zvolili. Ty dosiahni to čo on. Iba tu anonymne osočuješ a pritom si asi chudáčik čo ešte si nedosiahol v živote nič. Málo je takých starostov, poznám ho lebo je to susedná obec a my by sme radi mali to čo širočania.
 

Yes

Súhlas Ivka, máš moje sympatie. Najviac kritizujú tí, ktorí ešte nič, ale úplne nič nedosiahli. Aj keď už bývam ďaleko, držím palce rodnému Širokému, len tak ďalej ....
 
Hodnoť

Palec hore

Pozriem si web obce a viem, že to tam funguje. Klobúk dole na východ. Aký starosta, taká obec. Toto je fakt obec na veľmi, veľmi slušnej úrovni. Rozumné riadenie je tu nielen cítiť, ale ho aj vidno. www.siroke.sk
 
Hodnoť

 

Každý starosta s takýmto rozpočtom ako je v Širokom by bol frajer, stavať s plnou kasou. Chcel by som vidieť, čo by robil, keby sa mal obracať s rozpočtom ako majú iné obce. Každý sa ide potentočkovať z novej športovej haly, ktorej údržba a prevádzka bude stáť širočanov kopec peňazí. Netrápi ho fakt, že deti na konci dediny chodia po hlavnej ceste zo školy bez chodníka, bez osvetlenia, denno denne im tu ide o život a on o tom vie. Treba tam urobiť nejakých 80m chodníka. Odpoveď bola: NIE, čakáme na eurofondy. Rok, dva, desať. Pokiaľ sa nestane nešťastie. Je mi na grc z takýchto hovadín ako sú sokoly. Prezantuje to, že sú v obehu, no ja osobne chodievam často do obchodu a ako je rok dlhý, sokol mi nevydali ani raz. Je to smutné, až do plaču tie jeho "priority" "pre ľudí"
 

rada

čítať vieš, pisať tiež, daj sa zvoliť za hlavu obce a budeš ty tu kôpku peňazí investovať. Takmer všetky obce a mestá v SR nemajú na základné veci. Buďte spokojní, keď váš problém je 80 m chodníka, nám chýbajú kilometre chodníkov, nikoho nezrazilo a sme radi, ak tečie voda z vodovodu. Aj v USA sú veci ktoré sa dajú kritizovať a predsa sa tam celý svet hrnie. Neznášam závisť, pokrytectvo a zaujatosť voči niekomu iba preto že je šikovný. Všetko dobré do Širokého.
 

 

závisť a pokrytectvo? asi si nikdy nemal dočinenia s ním. Jeho jednanie s ľuďmi, doslova intrigy, ktoré robí, to našťastie verejne nevidno. Všetko je aj o ľudskom prístupe, nielen o peniazoch. Viem, že každému sa vyhovieť nedá, ale ísť doslova proti vlastným občanom len aby presadil svoje záujmy? toto je pre mňa silná káva a niesom jediný čo má tento názor. Všetko dobré aj tebe.
 

.?.?

O to krajšie, ak človek nerobí veci pre seba, svojich blízkych či dokonca detí, ale pre ostatných. Ale ty si len nejaký neuspokojený vo svojich ambíciach, lebo z teba je cítiť nevraživosť a negativizmus proti všetkému... Nedosiahol si asi nič v živote tak sa tu navážaš do všetkého a do každého. A hala? Tá leží asi v žalúdku každého starostovho neprajníka, lebo jej postavením získa body a uznanie, čo bude pre mnohých poriadna facka. Ak dokáže postaviť takú halu, potom zaiste časom nejaký kúsok chodníka postaví počas obednej prestávky .... No robiť treba jednu vec, nie rozbabrať viacej a nič nedokončiť, ako u nás v ..... pomlčím, hanba odkiaľ som. Ozaj, nie sú v Širokom voľné stavebné pozemky? Dobrá investícia.
 

aaa

Ak niečo nevidno, potom to asi neexistuje, iba ak v mysli zlomyselníka. Čo si ty urobil pre svoju obec? Aspoň si kandidoval za poslanca aby si veci zmenil. Nie, božechráň ísť niečo robiť, iba kritizovať. Typická slovenská nátura. Zaiste oblbne jedného, dvoch, ale 2000 ľudí oblbnúť sa dá iba vtedy ak sú blbý. no to je tá blbosť asi iba u teba.
 

 

100% súhlas poznám x starostov v Prešovskom okrese ktorí pracujú s mizerným rozpočtom a dosiahli podstatne viac. Není problém robiť geroja keď máte plný mešec. Len podielové dane v Širokom kde majú sídlo tak veľké firmy ako Zlatá studňa, stavebniny, firma pána Uličného a mnoho ďalších naplňajú poriadne obecný mešec. Čo to je za starostu keď nepostaví chodník a tým ohrozuje životy detí ale stavia nezmyselnú halu. Zrejme preto lebo detí nemá a cudzie ho netrápia.
 

......

O to krajšie, ak človek nerobí veci pre seba, svojich blízkych či dokonca detí, ale pre ostatných. Ale ty si len nejaký neuspokojený vo svojich ambíciach, lebo z teba je cítiť nevraživosť a negativizmus proti všetkému... Nedosiahol si asi nič v živote tak sa tu navážaš do všetkého a do každého. A hala? Tá leží asi v žalúdku každého starostovho neprajníka, lebo jej postavením získa body a uznanie, čo bude pre mnohých poriadna facka. Ak dokáže postaviť takú halu, potom zaiste časom nejaký kúsok chodníka postaví počas obednej prestávky .... No robiť treba jednu vec, nie rozbabrať viacej a nič nedokončiť, ako u nás v ..... pomlčím, hanba odkiaľ som. Ozaj, nie sú v Širokom voľné stavebné pozemky? Dobrá investícia
 

žasnem

Kto ti zabezpečil stavebný pozemok, elektriku, kanal, vodu na to aby si si postavil svoju chalúpku??? A teraz ho tu osočuješ. Nestačim sa diviť. Máš vôbec aspoň trošilinku charakteru? To čo tu čítam je na dvíhanie žalúdka. Som širočanka a som rada, za to u nás funguje tak ako to funguje. A to vďaka Stanovi, ktorý žije iba pre obec. Iba, iba, iba pre obec a nás, jej obyvateľov. Zaslúži si byť doživotný starosta. Závidia nám ho ostatné obce. Ty máš krásny pozemok čo je tu u nás v tých členitých terénoch vzácnosť, on ti ho zabezpečil a ešte tu verejne osočuješ. Pekná vďaka. Keby som vedela kto si, tak ti to poviem aj na ceste, hoci aj tuším, lebo v tejto lokalite žijú zatiaľ iba dvaja ... proste obmedzenci.
 

 

Eva 122 , Kubiček 2 a Iveta Zamborova asi ste starostovi rodinný príslušníci, starosta sa jednoducho správa ako posledný sedlák to je realita.
 
Hodnoť

 

On zabezpečil pozemok? to odkiaľ máš, prosím ťa Eva122? a elektriku, plyn???? pomlčím radšej. Nevieš nič. My vieme svoje. Ale kľudne si ho vychvaľuj do nebies. Body za halu? uznanie? áno, to získa, ale všetci občania sa budú skladať na jej prevádzku. A, mimochodom, voľby vyhral jedine preto, lebo nebol proti nemu vhodný kandidát. Niesom zlomyselný, len som bol vychovaný tak, že k ľuďom sa treba správať s úctou, ale jemu chýba aj táto elementárna vlastnosť. Koniec debaty. Každý má svoj názor a svoje skúsenosti. Dvaja "obmedzenci"? Stretávam ľudí denne a X ľuďom leží v žalúdku, nielen dvom, ale nie kvôli závisti, ale kvôli jeho správaniu sa k vlastným občanom.
 


Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop