Korzár logo Korzár Prešov
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poslanci rozhodnú, či si Prešov požičia z Európskej investičnej banky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Úver, čo nemusím splácať ja?

Tak berte koľko sa dá! Vy sa pochválite a ten po vás nech sa stará. Doteraz to vyzerá ,,Po nás potopa" tk poďme hurá ďalej. Má vôbec morálny mandát obyčajná väčšina schváliť úver čo bude splácať budúca garnitúra?
Ak existuje nejaký krok, rozhodnutie, skutok dnešnej Prešovskej garnitúry , ktorý by sme mohli hodnotiť podľa všeobecných odborných kritérií , že to je správne pre dobro všetkých občanov mesta a nie len pre vybranú skupinu???
Tak ma prosím informujte , nech nemám pocit, že nekompetentnosť, neschopnosť, klientelizmus / hlúposť /vládne v mojom meste.
 

Presne to platí pre štát...

Trochu poopravím text... Takto by vyzeral, keby sme sa bavili o Slovenskej republike a jej vláde...

Tak berte koľko sa dá! Vy sa pochválite a ten po vás nech sa stará. Doteraz to vyzerá ,,Po nás potopa" tak poďme hurá ďalej. Má vôbec morálny mandát obyčajná väčšina schváliť úver čo bude splácať budúca garnitúra?
Ak existuje nejaký krok, rozhodnutie, skutok dnešnej Smeráckej garnitúry , ktorý by sme mohli hodnotiť podľa všeobecných odborných kritérií , že to je správne pre dobro všetkých občanov Slovenska a nie len pre vybranú skupinu???
Tak ma prosím informujte , nech nemám pocit, že nekompetentnosť, neschopnosť, klientelizmus / hlúposť /vládne v našom štáte.
Takýto text je asi oveľa lepší a pravdivejší...:)
 


Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop