Korzár logo Korzár Prešov
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Majerský: Turčanová si to zlizla za všetkých, pustili sa do nej aj kotlebovci (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Turcanova so svojimi kauzami je hanbou KDH. Poberat peniaze od ultrazlodejskych vodarni, kde drzi podvodnickeho riaditela co ma nakupenych 24 bytov a dohadzoval zakazky familii je hanba.
 

Tak veru...

A týmto ma sklamal aj Majerský, mal som o ňom vyššiu mienku...

Kritika Turčanovej bola najmä za netransparentný a predražený výber dodávateľa na asanáciu bytovky
Ak sa KDH nezbaví regionálnych zlodejov, ktorí pod pláštikom "kresťanskej politiky" napĺňajú sebe a kdekomu vrecká a tým ešte znevažujú aj kresťanstvo, tak radšej nech také KDH ani neexistuje...
 

Mam rad KDH

A ja mam rad toto KDH. Pan Majersky a pani Turcanova su spravni ludia na spravnych miestach. Uvedomte si, ze mimo Vianoc keby to pratala tak je Presov upchaty od Niznej Sebastovej az po Tesco na Sidl.3. Kopali do nej, ale nikto ju nepochvalil, ze 2 mesiace po tragedii nie je "ani stopa" a postihnuti ludia su "odskodneni".
 

Ja nemám rád zlodejov,

a je mi jedno z akej strany sú...

Turčanová nie je výnimkou a nech mi nikto netvrdí, že je to "Andrea v ríši divov", ktorá o ničom ani netuší...
Ak je to tak, tak potom za čo berie primátorský plat..?
 

Ale, ale 1489147!

Aké odškodnenie. Na odškodnenie sa poskladali občania. Do politiky išla dobrovoľne a nie brať luxusný plat za to, že sa usadí v kancelárii? A netreba zabúdať aj na tie kauzy o ktorých sa hovorí, lebo bez vetra sa ani lístok nepohne.
 

Kauzy

Ziadnu kauzu nema. Iba tie, ktore ste si vyfabrikovali aby ste tunelovali volicsku zakladnu KDH.
 

Prešov je najzakapanejšie krajské mesto,

kde nič nie je, Prešovský kraj je najzaostalejší po všetkých stránkach a KDHáci Turčanová a Majerský nerobia vôbec nič.
Čo sa týka vybuchnutého paneláka a zbierky, tak to pomohli hlavne televízie ktoré z toho mali senzáciu a denno -denne to išlo všade a ľudia sa preto skladali pre postihnutých.
Turčanová vie akurát míňať miliony na futbalové a hokejové štadiony, čo sú posledná vec, ktorú ľudia Prešova potrebujú. Hanba Prešovu, PSK, Turčanovej a Majerskému.
 

 

"Inteligenti", verím tomu, že v tom chaose a zmätku, tiesni i nešťastí po výbuchu bytovky Turčanová robila to najlepšie, čo vedela. A aj to podľa toho vyzerá, vážení páni a dámy. Ako píše 1489147, krátko po tragédii a miesto je čisté a ľudia čo najviac spravodlivo odškodnení.
 

Ale no tak...

Na odškodnenie ľudí sa vyzbierali ľudia v zbierke

A takto vyberať firmu na práce za stotisíce, by nerobil Fero z Hornej-Dolnej, ak by nechcel podvádzať...
Sám nemôžeš veriť tomu, čo píšeš...

A nie je to Turčanovej prvý prípad.
Tak buď sú tam všetci diletanti alebo...

A ani jedna možnosť nesvedčí v jej prospech...

Ty tu vystupuješ ako kresťan a kradnutie alebo minimálne plytvanie verejnými financiami, ti príde v poriadku...?

To ani nesranduj..!
 

 

Nesrandujem, ale viem si predstaviť ten tlak, časovú tieseň, stres, zmätok a atmosféru po nešťastí, v akej prišla tá požiadavka na urýchlené nájdenie firmy na odpratanie zvyškov po búraní. Nikto sa vtedy neozval, všetci až po ako generáli.
 

Fakt nesranduj..!

Veď oni tie firmy ani neoslovili, nemajú žiadny doklad, že niekoho oslovili...

To akože na zákazku za stotisíce sa oslovuje systémom: "Kto si spomenul, kto koho pozná, žeby to urobil"..? (tak nejako to povedala Turčanová pred novnármi)
To nemáš hanbu, toto obhajovať..?

Už ani nebudem na Teba reagovať, lebo ak ty si ten "autentický" kresťan spolu s Turčanovou, tak sa nedivím, že o nás hovoria ako o pokrytcoch...
 

 

Nemám vo zvyku súdiť ľudí bez detailného poznania situácie. To je všetko.
 
Hodnoť

KDH...

...urobilo dávno chyby ,keď Figeľ Hrušovský a spol nechceli pustiť mladých k vedeniu strany . Hrušovský sťaby kandidát na prezidenta a nominant troch strán získal cca 3% . Za takýto neúspech nebola vyvodená politická zodpovednosť. KDH sa stala skostnatenou stranou a je za zenitom.
 
Hodnoť

 

KDH je stale rovnaka, aka bola, strana neuprimnych farizejov a figliarov. Figeľ bol primerany predseda pre tuto stranu. Figliarske praktiky, prejav ako farar.
 

Omyl!

Pán Hlina KDH degradol úplne a utopil ho na samé morálne dno. Čo je horšie, že z ich radov sa nenašiel nikto, kto by to hneď zablokoval a rozporoval. Jednoducho sa choval diktátorsky ako "šéf" smeráčik, ficiačik. Choval sa ako hulvát, urážal, a čo je najpodstatnejšie, keď sa spojil so skrachovanými politickými existenciami s pánmi Beblavým a Trubanom, presadzujúci politiku LGBTI a gender ideológiu, čo je totálne v rozpore s kresťanstvom.
 
Hodnoť

Dá sa len súhlasiť

Dá sa len súhlasiť s príspevkami Kasi a Timmy-Anderson
 
Hodnoť

 

A pán Majerský urobil čo po nástupe do funkcie župana? Ako prvé - poprepúšťal zamestnancov župy, ktorí nemali správne stranícke tričko. A neboli to len riadiace funkcie, ale aj radových zamestnancov. A že uspeli v komunálnych voľbách - to je skôr o lokálnej osobnosti ako o straníckej príslušnosti a filozofii KDH. Ak by malo KDH tú moc, tak by šírilo svoju ideológiu ohňom a mečom - ako krížiaci. Skončili tak, ako si zaslúžili a celá plejáda známejších členov v celej histórii KDH sa o to postupne pričinila.
 
Hodnoť

KDH má byť v prvom rade

strana slovenských kresťanov. Vždy to tak bolo. Neprispôsobovať sa “moderným”, západným trendom “ kresťanských” strán ako je liberálna CDU v Nemecku. Viac spolupráce s RKC a podpora viery a autentických veriacich. Keby to tak Hlina robil, dnes môžeme má 10 - 12%. Nebáť sa kritizovať extrém v podobe strán ako sú PS/Spolu. Nájsť si partnerov v rámci politického spektra strany, ktoré majú podobné zameranie. Národné, kresťansko- sociálne. Milanovi Majerskému dôverujem, verím, že zohrá v povolebnom KDH rozhodujúcu úlohu spolu s autentickými kresťanmi, ktorí tam zostali a do KDH vtiahne zdravé, kresťansko-národné sily. Len už žiadny Hlina, Štefanec atď. Prosím.
 

 

takže partneri KDH by mali byť kotleba a harabín?
 

Podľa mňa KDH vzniklo a malo by

existovať, ako možnosť pre praktizujúcich katolíkov, aby mohli spokojne voliť.
Ak sa odkláňa od týchto hodnôt, potom nemá zmysel.
 

1 2 >

Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop