Korzár logo Korzár Prešov
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Farmára zbili na poli vo Vyšnom Tvarožci. Mičovský sa chystá zakročiť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Máme tu MAFIU SMER. Stále funguje DOKEDY?
 

 

Navzdy! Matovica zaujimaju zatvorene obchody v nedelu, nie mafia. Ta bola zaujimava pred volbami.
 

Dôležitý

je aj zákaz potratov.
 

Jop

a jogy sa treba zbaviť. A aby sa nezabudlo, homosexuálom nariadiť modlenie za ich vyliečenie.
 

zatvorené obchody zaujímajú

novinárov . aj joga aj potraty. ked sa budú pýtať na mafiu tak bude im odpovedať.
 
Hodnoť

 

Páni - minister, druhý minister.. riaditeľ, druhý, tretí riaditeľ - odboru, organizácie, geodetického úradu... :)

prosím: naozaj dôrazne zmeňte tú kultúru, ktorú tu zaviedli pre vami !!!
odstráňte tie neprávosti a protiprávne konania!
zastaňte sa tých, čo to oprávnene potrebujú!
 
Hodnoť

 

Tam skôr išlo o dotáciu na dané pole ako o úrodu. Systém je taký retardovaný že dotáciu berie ten, kto pozemok obrába a nie ten kto ho vlastni. Na jednu parcelu môžu kľudne žiadať dotáciu aj dva subjekty teda okrem vlastníka aj predmetní bitkári a vlastník potom musí dokazovať svoje právo na dotáciu. Ten podvodnik tam predloží dôkazy že on tu parcelu obhospodaruje (preto sa tam vybral kosiť) a trvá to hoc aj niekoľko mesiacov kým sa vlastník ako oprávnený poberateľ dotácie dostane k svojim peniazom. Toto je agromafia v priamom prenose.
 

A polícia sa ešte

zastane bitkárov, lebo ich poslal náš človek a súdruh riaditeľ prikázali, že máme pomáhať a chrániť jeho, darmo, že je v presile a že bije toho poctivého, či ?
 

Prečo by to bol retardovaný systém?

Verím, že by sa mnohým páčilo, aby zhrabli dotáciu a nepohli ani prstom.
Ale dotácia je určená na stimuláciu obrábania pôdy, poľnohospodársku výrobu. Takže takto to je určite OK. Veď aj farmári žiadali, aby dotáciu dostal ten, kto má platnú nájomnú zmluvu a nie hocikto, kto si o dotáciu požiada, hoci tam nič nepestuje.
 

 

Zle som sa vyjadril. Dotáciu by mal dostať majiteľ alebo nájomca na základe nejakej registrovanej zmluvy k danej parcele, ktorý by bola uložená v systéme aby nemohlo žiadať o dotáciu na jednu parcelu viacej subjektov. A to preto lebo sa deju take veci ako sú uvedené v článku. A dotácia sa berie len na obrábanú pôdu čo by sa malo preukazovať kontrolami. Čiže nikto vy nemal dostať penieze a nepohnúť prstom
 
Hodnoť

Žiaľ,

to sú dôsledky roky neriešeného problému. Poľnohospodárska mafia vďaka nečinnosti jednotlivých ministerstiev, vlády má veľkú moc a robí si čo chce. Ministri sa menia, problémy zostávajú a chudákom poľnohospodárom nemá kto pomôcť. Ak poľnohospodár podá trestné oznámenie a polícia vyšetrí, tak mu narastie veľmi, veľmi dlhá brada a nakoniec sa dozvie, že skutok sa nestal. Kým nebudú polícia, prokuratúra a súdy konať rýchlo a postihovať tvrdými trestami, tak sa nič nezmení. Korupcia ovplyvňuje náš štát a poctivý človek nemá šancu proti nej uspieť, slovom je to svinstvo. Súčasnú vládu zaujímajú interupcie, otvorené alebo zatvorené obchody v nedeľu, ale to najdôležitejšie - ekonomika, ako ju reštartovať po korona kríze asi nie je zaujímavá. Predvolebné sľuby, zostanú len sľubmi a pomoc našim občanom nie je na programe.
 
Hodnoť

ombudsmanka nič?

zastala sa niekedy tých ľudí?
 


Najčítanejšie na Prešov Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop